15.2 C
Warszawa
czwartek, 13 czerwca, 2024
Strona głównaNEWSVarso Tower: Wyjątkowe widoki z chmur!

Varso Tower: Wyjątkowe widoki z chmur!

Wieżowiec Varso Tower powstający jako część kompleksu Varso Place osiągnie swoją docelową wysokość w grudniu. Przy wysokości 230-metrów rozpocznie się montaż iglicy poza konstrukcją budynku. Obecnie trwa jej montaż w konstrukcji wieżowca. Ponadto, dzięki uprzejmości Adriana Dziubałko mamy dla Was specjalne ujęcia prosto z żurawia pracującego przy Varso Tower.

Widok z żurawia przy Varso Tower
fot. Adrian Dziubałko – widok z żurawia pracującego przy Varso Tower

Praca w chmurach – Varso Tower

Jak poinformował na swoich kanałach social media inwestor kompleksu HB Reavis, przy wieżowcu pracują dwa żurawie budowlane. Ramię wyższego z nich sięga już ponad 270 metrów i stopniowo rośnie. Zdecydowanie górują one nad skylinem miasta Warszawa. Z pomocą żurawi rozpocznie się montaż iglicy poza konstrukcją budynku – docelowa wysokość z iglicą to 310 metrów. 80-metrowa iglica montowana będzie w mniejszych cześciach już w grudniu. Jak ostatnio informowaliśmy Was, że jej montaż rozpocznie się w momencie gdy budynek osiągnie wysokość docelową do dachu – 230 metrów. Można więc wynioskować, że Varso Tower osiągnie ją w grudniu! Zobaczcie zdjęcia inwestora, jakie widoki mogą podziwiać pracownicy budowy.

Żurawie nad Varso Tower
fot. facebook.com/hbreavisPL
Żurawie nad Varso Tower
zdj. facebook.com/hbreavisPL
Żurawie nad Varso Tower
fot. facebook.com/hbreavisPL
Żurawie nad Varso Tower
zdj. facebook.com/hbreavisPL
Żurawie nad Varso Tower
fot. facebook.com/hbreavisPL

Zastanawialiście się jakie widoki towarzyszą operatorom żuratwii przy Varso? Mamy specjalnie dla Was zdjęcia Adriana Dziubałko – operatora żurawia pracującego przy Varso. Ta wyjątkowa praca zapewnia nie tylko odpowiednią dozę adrenaliny, ale również piękne i niepowtarzalne widoki. Adrian – raz jeszcze serdecznie dziękujemy! Spójrzcie sami…

Widok z żurawia
fot. Adrian Dziubałko
Widok z żurawia
zdj. Adrian Dziubałko
Widok z żurawia
fot. Adrian Dziubałko
Widok z żurawia
zdj. Adrian Dziubałko
Widok z żurawia
fot. Adrian Dziubałko

O Varso Place

Realizacja takiego miejsca jak Varso Place – najwyższego budynku w Unii Europejskiej – to marzenie wielu architektów i inżynierów. Najnowocześniejsze technologie, starannie dobrane materiały wykończeniowe, świetnie wyposażone i zdrowe biura. Tworzymy nie tylko prestiżowe centrum biznesowe, ale też przestrzenie dostępne dla każdego. W efekcie od bezpośredniego otoczenia naszych budynków, które stanie się bardziej uporządkowane i przyjazne pieszym, poprzez zadaszony pasaż z restauracjami i sklepami, po spektakularny, publiczny taras widokowy na szczycie Varso Tower. Ponadto skala pozytywnych zmian, jakie czekają tę część centrum Warszawy jest ogromna. – mówi Marcin Chruśliński, Development Manager.

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Reklama -spot_img

Zobacz też

Skanska sprzedaje biurowiec Generation Park Z za 98 mln EUR

Skanska sprzedała biurowiec Generation Park Z w Warszawie do Deka Immobilien, jednego z wiodących europejskich funduszy zarządzających inwestycjami w sektorze nieruchomości. Jest to już...