27.1 C
Warszawa
wtorek, 28 maja, 2024
Strona głównaNEWSAurec Home – zaufany deweloper na niepewne czasy

Aurec Home – zaufany deweloper na niepewne czasy

Aurec Home – zaufany deweloper na niepewne czasyOstatnie lata udowodniły, że prognozy dotyczące bezpiecznych inwestycji kapitału przypominają wróżenie z fusów, ponieważ wpływ na nie ma zbyt wiele czynników. Jednak pandemia koronawirusa pokazała, że rynek nieruchomości rządzi się swoimi prawami i nie zagraża mu nawet niekorzystna koniunktura. Dlatego chcąc bezpiecznie zainwestować pieniądze, należy rozejrzeć się za własnym „M”. Warto także wybrać wiarygodnego dewelopera o stabilnej pozycji finansowej – Aurec Home, który zawsze dotrzymuje terminów.

W dobie obecnego kryzysu to właśnie mieszkania z rynku pierwotnego są jedną z najlepszych inwestycji. Nabywca lokalu ma 100-procentową gwarancję bezpieczeństwa i zwrotu kapitału.

Mieszkania od Aurec Home – dlaczego warto?

Inwestycja w mieszkania od dewelopera to aż dwa potencjalne źródła zarobku. Pierwsze z nich wynika bezpośrednio z comiesięcznych zastrzyków gotówki, jakie można osiągać dzięki przeznaczeniu takiej nieruchomości pod wynajem. Dochód może wynieść od 2000 do nawet 5000 złotych miesięcznie. Co za tym idzie – sprawić, że cała inwestycja zwróci się nawet w ciągu 10 najbliższych lat.

Jeśli zdecydujesz się zakupić mieszkanie dla siebie, dzieci czy wnuków to także zyskujesz. Źródłem zarobku jest sama wartość nieruchomości, która będzie rosła z biegiem kolejnych lat. Patrząc na ostatnie 15 lat widać, że ceny nieruchomości w Polsce wzrosły 2,5 razy. Jest to stały trend związany z rozwojem społeczeństwa oraz rosnącą płacą średnią. I choć nabywcy cały czas liczą na obniżkę cen mieszkań to nie ma możliwości, żeby te raptownie staniały. W efekcie, po 10 czy 15 roku użytkowania lokalu, cena, jaką uzyskasz z ewentualnej sprzedaży, będzie nawet 2-krotnie wyższa niż ta, którą trzeba było zapłacić za jego zakup.

Aurec Home - zaufany deweloper na niepewne czasy - mężczyźni z dziećmi na nowoczesnym osiedlu mieszkaniowym.
Aurec Home – zaufany deweloper na niepewne czasy. Wizualizacja osiedla Miasteczko Jutrzenki.

Aurec Home – gwarancja jakości i bezpieczeństwa

Deweloper Aurec Home wszystkie inwestycje realizuje ze środków własnych – dzięki temu nie ma potrzeby finansowania zewnętrznego. Tym samym nie zagraża mu utrata płynności finansowej, która jest trudna do utrzymania w przypadku znacznego spadku sprzedaży na prowadzonej budowie. Wybór mieszkania od Aurec Home to gwarancja, że wszystkie inwestycje prowadzone są terminowo i bez żadnych opóźnień.

Co więcej, mieszkania z osiedla Miasteczko Jutrzenki z etapu I i II zlokalizowanego na warszawskich Włochach szybko znalazły właścicieli. Kluczem do sukcesu spółki – dużego zainteresowania nabywców i szybko wyprzedających się mieszkań – jest dostosowanie oferty mieszkaniowej do potrzeb rynku. Ponadto niecodzienne atrakcje zlokalizowane na terenach wspólnych.

Deweloper w trosce o zdrowie mieszkańców tworzy strefy aktywności Aurec Active, w których znajdują się m.in.: plenerowa siłownia, sale fitness i pilates, zielone ścieżki spacerowe oraz edukacyjne place zabaw dla najmłodszych.

– Mieszkania od Aurec Home to atrakcyjna przestrzeń do życia, która łączy ze sobą funkcje mieszkalne, usługowe i rekreacyjne. Inwestycja Miasteczko Jutrzenki jest odpowiedzią na oczekiwania klientów, którym zależy, aby ich codziennemu życiu – blisko centrum miasta – towarzyszyło również poczucie spokoju i komfortu – komentuje Mariola Żak, dyrektor sprzedaży i marketingu w Aurec Home.

Zamieszkaj we własnym „M” już na początku 2023 roku

Aurec Home prowadzi obecnie sprzedaż mieszkań z osiedla Miasteczko Jutrzenki etap III. Nabywcy do wyboru mają rozkładowe kawalerki, jak i przestronne dwu, trzy i czteropokojowe lokale. Mieszkania można kupić za gotówkę, kredyt lub z pomocą korzystnego systemu finansowania 20/80W tym przypadku wymagana jest zaledwie 20-procentowa przedpłata. Pozostałe 80% można opłacić, gdy mieszkanie będzie gotowe. Mieszkania z etapu III zostaną oddane do użytku już w 2 kwartale 2023 roku.

Aurec Home oferuje także mieszkanie w standardzie pod klucz, czyli takie, do którego można się od razu wprowadzić. Nabywca korzystając z takiej oferty oszczędza czas i pieniądze. Nie musi odwiedzać marketów budowlanych, szukać ekipy remontowej czy też kontrolować postępu prac. Nadzór nad przebiegiem i jakością wykonania prac wykończeniowych leży po stronie pracowni Home Planer, która kompleksowo wykańcza wnętrza w inwestycjach Aurec Home.

Sprawdź sam – Aurec Home zaprasza na Dni Otwarte

Już w najbliższą sobotę 24 września od 10:00 do 16:00 deweloper zapraszam wszystkich zainteresowanych kupnem mieszkania na Dni otwarte w Miasteczku Jutrzenki – ul. Jutrzenki 111A w Warszawie.

Dni otwarte w Miasteczku Jutrzenki to świetna okazja, by bliżej poznać zalety nowoczesnego osiedla, a nawet zobacz przebieg budowy i mieszkanie pokazowe. Na odwiedzających czeka wiele atrakcji oraz promocji m.in.: rabaty do 80.000 zł na wybrane mieszkania. Potencjalni klienci będą mogli także poznać korzyści płynące z zakupu mieszkania w systemie płatności 20/80, zapoznać się z ofertą Home Planer, która kompleksowo wykańcza wnętrza oraz zasięgnąć konsultacji w sprawie kredytu u doradcy finansowego z firmy NOTUS.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej i poznać możliwości, jakie da Ci inwestycja Aurec Home, koniecznie odwiedź https://aurechome.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Reklama -spot_img

Zobacz też

Skanska sprzedaje biurowiec Generation Park Z za 98 mln EUR

Skanska sprzedała biurowiec Generation Park Z w Warszawie do Deka Immobilien, jednego z wiodących europejskich funduszy zarządzających inwestycjami w sektorze nieruchomości. Jest to już...