19.9 C
Warszawa
niedziela, 23 czerwca, 2024
Strona głównaSKYSCRAPERS WORLDWIDEGlobalna firma IT najemcą projektu New Apollo

Globalna firma IT najemcą projektu New Apollo

Budynek New Apollo w rewitalizowanej dzielnicy Nowe Nivy w Bratysławie, będzie słowacką siedzibą jednego z największych pracodawców w branży IT na świecie. Najemca skorzysta między innymi z oferowanej przez HB Reavis usługi elastycznego wynajmu przestrzeni biurowej Qubes, a także z rozwiązań technologicznych sygnowanych marką Symbiosy.

New Apollo jest obecnie w budowie, której zakończenie inwestor zaplanował w 2023 roku. Docelowo zaoferuje blisko 48 tys. mkw. przestrzeni pracy, z czego główny najemca zajmie blisko 30 tys. Projekt wyróżnia duża powierzchnia typowego piętra (7 tys. mkw.). W znacznej mierze zostanie ona przeznaczona na elastyczny wynajem krótko- i średnioterminowy w ramach usługi biur serwisowanych Qubes.

Najemcy New Apollo będą mogli też skorzystać z usługi More. Obejmuje ona profesjonalne zarządzanie nieruchomością, a także dodatkowe udogodnienia dla pracowników. W tym concierge, wypożyczalnię rowerów oraz wiele wydarzeń promujących zdrowy tryb życia i wspierających rozwój osobisty.

Zdrowy budynek New Apollo = zdrowi pracownicy

Budynek będzie posiadał siedem kondygnacji naziemnych i wyróżni się wyjątkowo zielonym, przestronnym lobby, które wraz z innymi rozwiązaniami proekologicznymi zaplanowanymi na każdym etapie cyklu życia obiektu, umożliwi uzyskanie certyfikatów WELL i BREEAM. Dzięki bliskości centrum coworkingowego HubHub w Nowych Nivach, startupy z pewnością wykorzystają projekt. Jego dodatkowym atutem będzie szeroka oferta handlowo-usługowa, a także kompletna infrastruktura rowerowa.

Projekt architektoniczny budynku powstał w brytyjskiej pracowni Make Architects we współpracy ze słowacką firmą Siebert+Talaš.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Reklama -spot_img

Zobacz też

Skanska sprzedaje biurowiec Generation Park Z za 98 mln EUR

Skanska sprzedała biurowiec Generation Park Z w Warszawie do Deka Immobilien, jednego z wiodących europejskich funduszy zarządzających inwestycjami w sektorze nieruchomości. Jest to już...