17.9 C
Warszawa
niedziela, 16 czerwca, 2024
Strona głównaRYNEK NIERUCHOMOŚCIPGE Systemy na dłużej w Warsaw Towers!

PGE Systemy na dłużej w Warsaw Towers!

CA Immo podpisało umowę przedłużenia najmu powierzchni biurowej w Warsaw Towers. Spółka PGE Systemy S.A. zdecydowało się pozostać w obiekcie przez kolejne 5 lat i przenieść tutaj swoją siedzibę z innej lokalizacji. 

PGE Systemy w Warsaw Towers
PGE Systemy w Warsaw Towers, fot. materiały prasowe

PGE Systemy S.A. jest spółką z Grupy Kapitałowej PGE zajmującą się świadczeniem usług teleinformatycznych. Firma odpowiada za wdrażanie nowych technologii i budowę wiodących na rynku centrów kompetencji. Liczący kilkuset ekspertów zespół zajmuje się dostarczaniem wartości liniom biznesowym Grupy PGE.

PGE Systemy podjęło decyzję

Grupa Kapitałowa PGE od lat jest naszym najemcą. Nasza współpraca układa się znakomicie, czego najlepszym dowodem jest kolejna już umowa najmu. Nasz partner docenił doskonałą lokalizację Warsaw Towers w  ścisłym centrum stolicy, komfortowe i funkcjonalne przestrzenie biurowe oraz najwyższą jakość zarządzania budynkiem. Dzięki przeprowadzce PGE Systemy S.A., Warsaw Towers może pochwalić się komercjalizacją na poziomie 94%. Ten bardzo dobry wynik dodatkowo zyskuje na znaczeniu w tych szczególnych czasach – powiedział Dawid Wątorski, Leasing Manager w CA Immo.

W procesie negocjacji najemcy doradzała firma CBRE.

Warsaw Towers to nowoczesny, 15-piętrowy biurowiec klasy A, położony w ścisłym centrum Warszawy, oferujący łącznie 21 000 mkw. powierzchni komercyjnej. Poza przestrzeniami biurowymi, na terenie Warsaw Towers znajduje się także pasaż handlowo-usługowy na parterze budynku z m.in. restauracją, kwiaciarnią i sklepami. Na terenie obiektu znajduje się także parking podziemny oferujący 240 miejsc postojowych, myjnia samochodowa i nowoczesna rowerownia. Do dyspozycji najemców obiektu są również przestronne tarasy z widokiem na panoramę Warszawy. Zlokalizowane są one na 5, 7 i 15 piętrze.

Inwestycja zlokalizowana jest przy ul. Siennej 39, w bezpośrednim sąsiedztwie Pałacu Kultury i Nauki, centrum handlowego Złote Tarasy, hotelu InterContinental i dworca kolejowego Warszawa Centralna. Położenie obiektu gwarantuje doskonały dostęp do wszystkich środków transportu publicznego (stacji metra, przystanków autobusowych i tramwajowych, rowerów miejskich). Tym samym do niezwykle bogatej oferty usług nie tylko w najbliższej okolicy, ale i w każdej dzielnicy Warszawy.

Warsaw Towers od wielu lat doceniają firmy będące liderami w swoich branżach. Wśród najemców inwestycji, oprócz PGE Systemy S.A., znajdują się m.in. takie firmy jak: Accenture, Coty, Grafton
i Idom.

Biurowiec może pochwalić się również certyfikatami ekologicznymi. To BREEAM na poziomie „Excellent” (przyznanemu za znakomite zarządzanie budynkiem) oraz „Very Good” (za rozwiązania techniczne  zastosowane w projekcie).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Reklama -spot_img

Zobacz też

Skanska sprzedaje biurowiec Generation Park Z za 98 mln EUR

Skanska sprzedała biurowiec Generation Park Z w Warszawie do Deka Immobilien, jednego z wiodących europejskich funduszy zarządzających inwestycjami w sektorze nieruchomości. Jest to już...