29.8 C
Warszawa
piątek, 12 lipca, 2024
Strona głównaNEWSWolf Theiss jako pierwszy w Central Point

Wolf Theiss jako pierwszy w Central Point

Wolf Theiss jako pierwszy z najemców wprowadza się do biurowca Central Point. Najnowsze biuro Wolf Theiss w Polsce mieści się w samym sercu stolicy, przy ulicy Marszałkowskiej 107. Budynek niedawno został oddany do użytkowania. 

Central Point oddany do użytkowania
Central Point oddany do użytkowania, fot. materiały prasowe

Kancelaria prawna Wolf Theiss wybrała lokalizację i zaaranżowała swoje nowe biuro, uwzględniając rozwój działalności, zrównoważony charakter projektu oraz nowoczesność. Nowy, znajdujący się w pierwszorzędnej lokalizacji biurowo-biznesowej biurowiec jest inwestycją firmy Immobel Poland. Wychodzi ona naprzeciw oczekiwaniom współczesnego biznesu. Między innymi pod kątem innowacyjności i elastycznej aranżacji przestrzeni biurowej. W tym niezwykle nowoczesnym budynku, który stwarza ogromne możliwości do rozwoju, kancelaria Wolf Theiss jako pierwszy najemca zajęła biuro o powierzchni ponad 1500 m2. Co więcej, wraz z ekskluzywnym tarasem o powierzchni około 150 m2.

Biuro Wolf Theiss mieści się na kondygnacjach IV i V stanowiących dwa pierwsze spośród dwudziestu dwóch pięter dostosowanych do pracy. Budynek zaprojektowali architekci Kazimierski i Ryba we współpracy z biurem Arquitectonica, natomiast projekt wnętrz biura jest dziełem pracowni In Design.

Ten najwyższej klasy budynek biurowy, posiadający certyfikat zrównoważonego rozwoju BREEAM Excellence, inwestor idealnie usytuował na skrzyżowaniu dwóch linii stołecznego metra. Doskonale zaplanowana lokalizacja dla flagowej inwestycji Immobel Poland u zbiegu ulic Marszałkowskiej i Świętokrzyskiej zapewnia dogodne możliwości komunikacji miejskiej zarówno dla klientów biznesowych. Jak i pracowników dojeżdżających z różnych stron. Central Point jest bardzo dobrym przykładem zrównoważonej strategii Grupy Immobel, która doskonale wpisuje się w rozwój miasta i jego historię. Biuro inwestor zlokalizował w sąsiedztwie historycznej budowli, tzw. PAST-y, a także Pałacu Kultury i Nauki oraz Ogrodu Saskiego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Reklama -spot_img

Zobacz też

Skanska sprzedaje biurowiec Generation Park Z za 98 mln EUR

Skanska sprzedała biurowiec Generation Park Z w Warszawie do Deka Immobilien, jednego z wiodących europejskich funduszy zarządzających inwestycjami w sektorze nieruchomości. Jest to już...