16.8 C
Warszawa
niedziela, 23 czerwca, 2024
Strona głównaNEWS#SolidarniZUkrainą!

#SolidarniZUkrainą!

Trudno opisać słowami sytuację, w której znalazła się Ukraina. Nie pozostając obojętnymi wobec tych niezrozumiałych dla nich i dla świata wydarzeń, HB Reavis dołączył do innych firm oraz organizacji i okazuje wsparcie. W geście solidarności podświetlili barwami narodowymi Ukrainy ich biurowce: Varso Tower w Warszawie, Nivy Tower w Bratysławie oraz Agorę w Budapeszcie. Rozpoczęli także ogólnofirmową zbiórkę, a pierwszą cegiełkę w wysokości 1 miliona euro przekazała Grupa HB Reavis.

Wsparcie z chmur

Varso Tower i Nivy Tower, najwyższe budynki w UE i na Słowacji, będą w najbliższych wieczorach rozbłyskać żółto-niebieskim światłem, podobnie jak Agora Budapeszt. Niech ich mocne fundamenty i dumne wnoszenie się ku niebu, będą metaforą tego, że nie ugniemy się przed tymi, którzy łamią podstawowe prawa człowieka. Jesteśmy wszyscy solidarni z narodem ukraińskim!

#SolidarniZUkrainą
#SolidarniZUkrainą

Pomagamy razem, bo jesteśmy #SolidarniZUkrainą

HB Reavis rozpoczął też ogólnofirmową zbiórkę darowizn na rzecz Ukraińców i wszystkich osób, które stały się uchodźcami. Grupa HB Reavis dokonała jako pierwsza wpłaty w wysokości 1 mln euro. Są przekonani, że dzięki staraniom ich zespołu, kwota ta wkrótce stanie się jeszcze bardziej imponująca.

Jej połowa zostanie przekazana na wsparcie organizacji humanitarnych działających bezpośrednio na Ukrainie. Pozostałe środki przeznaczone zostaną na pomoc uchodźcom na Słowacji, w Polsce i w innych krajach. Skupią się na konkretnych działaniach, m.in. na wynajęciu i opłaceniu hoteli, które będą służyły jako schronienie dla uchodźców; sfinansowaniu transportów leków i żywności, m.in. we współpracy z władzami Warszawy. Będą wspierać wyłącznie działania humanitarne, a nie militarne.

Zajrzyjcie do galerii i pomyślcie razem z nami o Ukrainie.

#StandWithUkraine  #SolidarniZUkrainą

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Reklama -spot_img

Zobacz też

Skanska sprzedaje biurowiec Generation Park Z za 98 mln EUR

Skanska sprzedała biurowiec Generation Park Z w Warszawie do Deka Immobilien, jednego z wiodących europejskich funduszy zarządzających inwestycjami w sektorze nieruchomości. Jest to już...