18.2 C
Warszawa
czwartek, 13 czerwca, 2024
Strona głównaARCHITEKTURAŁódzka Fuzja z nowym najemcą

Łódzka Fuzja z nowym najemcą

Fuzja, jeden z największych projektów realizowanych w Łodzi przez Echo Investment zyskała nowego najemcą. Do jednego z historycznych budynków kompleksu po dawnych zakładach włókienniczych Karola Scheiblera wprowadzi się koncept Born2Glow. Najemca zajmie w Fuzji 55 mkw. powierzchni. Będzie to pierwszy lokal tej sieci w Łodzi z szeroką ofertą usługową skierowaną do kobiet.  

Fuzja, Łódź
Fuzja, Łódź, fot. materiały prasowe

Komercjalizacja łódzkiej Fuzji nabiera tempa. Spółka Echo Investment podpisała do tej pory kilkanaście umów najmu z konceptami gastronomicznymi i usługowymi. Swoje lokale otworzą oni w zabytkowych budynkach pofabrycznego kompleksu. Wiele  z nich to marki, które ze swoją ofertą pojawią się po raz pierwszy w Łodzi, będą to m. in. Deseo, Bakery, Lecentano, Mucha w Kieliszku czy Zdrowa Krowa. Natomiast do nowo wybudowanych biurowców już niedługo wprowadzi się łódzki zespół firmy Fujitsu Polska. Jego pracownicy będą mogli korzystać m. in. z usług sieci żłobków i przedszkoli Luppo Puppo, oraz restauracji, które także pojawią się w budynkach biurowych. Teraz do grona najemców Fuzji dołączy Born2Glow. To koncept oferujący szeroki wachlarz usług beauty, rozwoju osobistego, aktywności fizycznej, szkoleń i wszelkich innych inicjatyw podejmowanych z myślą o kobietach.

Flagowy projekt

– Fuzja to nasz flagowy projekt w Łodzi, dlatego z wielką uwagą dobieramy najemców kompleksu i ich oferty. Chcemy, żeby mieszkańcy Fuzji, a także jej użytkownicy mieli dostęp do różnorodnych propozycji marek handlowych, usług oraz kawiarni i restauracji tak, by każdy znalazł u nas coś interesującego dla siebie. Nasz nowy najemca – Born2Glow to koncept, który stawia na kobiety, ich pasje oraz rozwój zawodowy i osobisty. Miejsce to z pewnością zyska stałe grono klientek, uzupełniając portfolio Fuzji o ciekawą i nietuzinkową ofertę – mówi Marcin Szlufik, Leasing Manager w Echo Invesment.

Nowy koncept zlokalizowany będzie w udostępnionej już południowej części kompleksu, w pobliżu budynków mieszkalnych, Ogrodów Anny i secesyjnej elektrowni Scheiblera. W historycznym budynku, do którego wprowadzi się najemca, prowadzone są ostatnie prace aranżacyjne. A Born2Glow otworzy swoje podwoje dla pań już we wrześniu tego roku. Jak zapowiada twórczyni konceptu, będzie to miejsce tworzone przez kobiety, dla kobiet.

– Zaplanowaliśmy mnóstwo propozycji, jak kameralne pokazy filmów, kursy makijażu dla kobiet w każdym wieku, tematyczne szkolenia, coaching i mentoring. Będziemy ćwiczyć jogę, słuchać kojących dźwięków tybetańskich mis, miło spędzać czas i po prostu dobrze się bawić w swoim towarzystwie. Planujemy także inspirujące spotkania z „kobietami sukcesu”. Wszystko przy filiżance dobrej kawy lub herbaty.W Born2Glow będzie można także zorganizować na wyłączność prywatny czy służbowy event, a w weekend przyjść na zajęcia ze swoimi pociechami – mówi Anna Kubacka z Born2Glow.

Fuzja. O projekcie

Fuzja to flagowa inwestycja Echo Investment prowadzona w centrum Łodzi na terenie dawnych zakładów fabrycznych Karola Scheiblera. Multifunkcyjny projekt powstaje na obszarze 8 ha w otoczeniu historycznej zabudowy, która zyska nowe funkcje. Inwestycja po wielu latach od upadku zakładów Uniontex powraca do Łodzi. Będzie pełnoprawną częścią miasta z ofertą kulturalną, rozrywkową, gastronomiczną, usługowo – handlową. A także budynkami mieszkalnymi, nowoczesną powierzchnią biurową, miejskim placem (Ogrody Anny) i otwartymi, zielonymi terenami wspólnymi. Łącznie na 8 ha inwestor zlokalizuje 22 budynki, z czego 15 to obiekty historyczne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Reklama -spot_img

Zobacz też

Skanska sprzedaje biurowiec Generation Park Z za 98 mln EUR

Skanska sprzedała biurowiec Generation Park Z w Warszawie do Deka Immobilien, jednego z wiodących europejskich funduszy zarządzających inwestycjami w sektorze nieruchomości. Jest to już...