29.8 C
Warszawa
piątek, 12 lipca, 2024
Strona głównaNEWSVIDEO: Skyliner. Czego nie wiesz o wieżowcu?

VIDEO: Skyliner. Czego nie wiesz o wieżowcu?

Praca architektów nad Skylinerem rozpoczęła się aż 9 lat temu, a w procesie projektowym brało udział ponad 100 osób. Czego jeszcze nie wiecie o niezwykłym wieżowcu z żaglem? Zlokalizowany jest przy Rondzie Daszyńskiego w Warszawie i z całą pewnością przyciąga uwagę. Odkryjcie tajemnice jakie skrywa Skyliner w niezwykłym video.

To jeden z najwyższych biurowców w Warszawie. Należy do Grupy Karimpol i w styczniu tego roku uzyskał pozwolenie na użytkowanie. Wieżowiec zaprojektowany przez pracownię APA Wojciechowski otrzymał też oficjalny adres – ul. Prosta 67. Najemcy zaczną się do niego wprowadzać w pierwszej połowie tego roku.

Budowa Skylinera rozpoczęła się pod koniec 2017 r. i trwała 36 miesięcy. Górujący – na warszawskiej Woli – wieżowiec ma 195 m wysokości. Ponadto oferuje 45 000 m kw. powierzchni biurowej rozlokowanej na 30 kondygnacjach. Znajdują się w nim również lokale przeznaczone na cele handlowo-usługowe oraz gastronomiczne. Będą one dostępne zarówno dla najemców budynku, jak i mieszkańców Warszawy. Łącznie blisko 49 000 m kw. powierzchni.

Skyliner jest gotowy
Skyliner jest gotowy, fot. materiały prasowe

Skyliner w portfolio Grupy Karimpol

– Po wielu miesiącach intensywnej pracy rozpoczynamy kolejny etap w historii firmy – nasze szerokie portfolio nieruchomości powiększyło się o wieżowiec. Stworzyliśmy Skylinera z myślą o użytkownikach i z dumą oddajemy do ich dyspozycji jego przestrzenie. Bardzo cieszymy się, że już niebawem przywitamy najemców oraz odwiedzjących biurowiec gości – mówi Harald Jeschek, Partner Zarządzający Grupy Karimpol. – Miniony rok upłynął pod znakiem pandemii. Oddanie Skylinera do użytku to dla nas symboliczny moment – początek postcovidowej normalności. Wierzymy, że wkrótce zaczniemy wracać do pracy w biurze i bezpośrednich kontaktów z ludźmi. Skyliner ze wszystkimi rozwiązaniami technologicznymi jest doskonale przygotowany do tego, by móc bezpiecznie i komfortowo pracować – podkreśla.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Reklama -spot_img

Zobacz też

Skanska sprzedaje biurowiec Generation Park Z za 98 mln EUR

Skanska sprzedała biurowiec Generation Park Z w Warszawie do Deka Immobilien, jednego z wiodących europejskich funduszy zarządzających inwestycjami w sektorze nieruchomości. Jest to już...