26.5 C
Warszawa
piątek, 21 czerwca, 2024
Strona głównaNEWSTowarowa Towers z nagrodami

Towarowa Towers z nagrodami

Kompleks wieżowców mieszkalnych Towarowa Towers jeszcze nie powstał, a już otrzymuje prestiżowe nagrody. Budowa rozpoczęła się z końcem lutego 2022 roku. Planowana wysokość dwóch wież to po 95 metrów każda.

Z początkiem listopada, inwestor projektu – Grupa Asbud – poinformował o najnowszym wyróżnieniu. Podczas gali prestiżowego konkursu European Property Awards w Londynie Towarowa Towers otrzymała tytuł Awards Winner 2022-2023 w kategoriach Residential High-Rise Development i Residential High-Rise Architecture oraz dodatkowo wyróżnienie Five Stars ⭐⭐⭐⭐⭐, które przyznawane jest dla najlepiej punktującego projektu w danej kategorii. Projekt może pochwalić się również wyjątkową nominacją do grona najlepszych projektów w Europie. Ich rozstrzygnięcie odbędzie się w przyszłym roku podczas International Grand Final.

W październiku projekt rówineż otrzymał nagrodę kolejną nagrodę. To Gold Winner w kategorii Property Development – Residential High Rise w międzynarodowym konkursie TITAN Property Awards 2022. Program TITAN Property Awards rozpoznaje, nagradza i honoruje najwyższe osiągnięcia w dziedzinie rozwoju nieruchomości, projektowania wnętrz, architektury, projektowania krajobrazu i marketingu, skupiając się na ergonomii, innowacyjności, standardach życia, oryginalności i zrównoważonym rozwoju. W tym roku otrzymano zgłoszenia z ponad 25 krajów. A w skład jury znaleźli się szanowany eksperci z: Kataru, Chin, Hiszpanii, Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Czy Indii, Portugalii, Kanady, Indonezji i Wielkiej Brytanii.

Towarowa Towers. Unikalny projekt w centrum miasta

Towarowa Towers to koncepcja zabudowy wyróżniająca się wśród wieżowców mieszkalnych nowoczesnymi rozwiązaniami. W 29-kondygnacyjnych wieżach większość apartamentów będzie miała balkony lub loggie. To nie jest powszechne w tego typu realizacjach, oraz otwieralne okna, zabezpieczone perforowanym panelem. Deweloper zaplanował również 4-kondygnacyjny garaż podziemny. Mieszkańcy będą mieli do dyspozycji dobrze wyposażone kluby fitness, sale lounge. A także salę do spotkań biznesowych oraz rozległy taras z zieloną strefą relaksu. Na parterze budynków działać będą kawiarnie i restauracje.

Asbud oferuje klientom trzy różne standardy wykończenia pod klucz. Każdy standard posiada wiele opcji do wyboru i możliwości dostosowania do klienta. Rozwiązanie to jest doceniane przez nabywców. Oszczędza ich cenny czas oraz wysiłek przy gwarantowanych kosztach, które obecnie wzrastają na światowym rynku budowlanym. Nie mniej ważne jest również to, że takie rozwiązanie zapewnia dużą wygodę w okresie po zakończeniu budowy, ponieważ Asbud udziela gwarancji, co jest rzadkością w sektorze mieszkaniowym.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Reklama -spot_img

Zobacz też

Skanska sprzedaje biurowiec Generation Park Z za 98 mln EUR

Skanska sprzedała biurowiec Generation Park Z w Warszawie do Deka Immobilien, jednego z wiodących europejskich funduszy zarządzających inwestycjami w sektorze nieruchomości. Jest to już...