7.2 C
Warszawa
sobota, 24 lutego, 2024
Strona głównaNEWSTowarowa Towers: nowe wieże mieszkalne w Warszawie

Towarowa Towers: nowe wieże mieszkalne w Warszawie

Asbud Group już z zielonym światłem na budowę kompleksu dwóch wież Towarowa Towers, który zaoferuje łącznie ponad 900 apartamentów. Każda z nich będzie miała blisko 100 metrów, a zlokalizowane będą przy Rondzie Daszyńskiego w Warszawie.
Towarowa Towers
fot. materiały inwestora

Towarowa Towers to kompleks dwóch bliźniaczych wież oraz trzech niższych budynków, który powstanie przy Rondzie Daszyńskiego w Warszawie. Asbud Group otrzymał właśnie pozwolenie na budowę inwestycji.

W dwóch 30-kondygnacyjnych wieżach oraz trzech niższych budynkach zaplanowano łącznie ponad 900 apartamentów typu premium. Kompleks wybudowany zostanie przy ulicy Prostej na Woli i w głównej mierze oferował będzie przestrzeń mieszkaniową, która uzupełniona zostanie o działalność handlowo-usługową.

Towarowa Towers
fot. materiały inwestora

W pierwszej kolejności powstaną dwie bliźniacze wieże o wysokości około 95 metrów. Znajdzie się w nich prawie 600 apartamentów o zróżnicowanej powierzchni od około 25 do 140 metrów kwadratowych. Lokale w wieżach będą realizowane pod klucz, klienci mają do wyboru 3 pakiety wykończeniowe. Wszystkie lokale posiadały będą uchylne panele okienne, większość z nich ma również balkon lub loggie.

Na przyszłych mieszkańców kompleksu Towarowa Towers czekało będzie również lobby z całodobową recepcją oraz część wspólna z zewnętrznym tarasem, strefą lounge, salą spotkań i klubem fitness. Parter wież zagospodarowany zostanie pod lokale usługowe, w tym m.in. restaurację. Budowa ma rozpocząć się w pierwszym kwartale 2021 roku.

Obecnie sprzedanych zostało około 30 proc. mieszkań z pierwszej wieży, które były dostępne w przedsprzedaży.

W późniejszym etapie wybudowane zostaną trzy mniejsze budynki apartamentowe, w których zaplanowano ponad 350 mieszkań.

Źródło: Urbanity.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Reklama -spot_img

Zobacz też

Skanska sprzedaje biurowiec Generation Park Z za 98 mln EUR

Skanska sprzedała biurowiec Generation Park Z w Warszawie do Deka Immobilien, jednego z wiodących europejskich funduszy zarządzających inwestycjami w sektorze nieruchomości. Jest to już...