25.2 C
Warszawa
czwartek, 18 lipca, 2024
Strona głównaARCHITEKTURATaras widokowy PKiN znów otwarty

Taras widokowy PKiN znów otwarty

Taras widokowy PKiN i ten widok znowu są dostępne i dla Warszawian i dla wszystkich turystów. Po tygodniach zamknięcia z powodu pandemi koronawirusa znów można podziwiać panoramę Warszawy. W tym powyższy widok czyli spojrzenie na wieżowce przy ulicy Emilii Plater i dalej na zachód. W tle wieża Warsaw Spire, przy ulicy Towarowej – jeden z nawyższych wieżowców w Warszawie.

Taras Widokowy ruszył w poniedziałek , 18 maja i jest czynny codziennie w godzinach 12:00-20:00. Goście oczekujący na windę staną w bezpiecznych 2-metrowych odstępach. Windy będą pracować bez obsługi windziarzy tylko pod dozorem kamer i dyspozytora dźwigów. PKiN zapewni gościom pełen dostęp do preparatów do dezynfekcji rąk, a kupując bilety będzie można kupić także maski ochronne. – Od samego początku epidemii choroby COVID-19 w całym Pałacu dostępne są środki do dezynfekcji rąk, systematycznie dezynfekujemy też miejsca ogólnodostępne oraz prowadzimy kampanię informacyjną. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić bezpieczeństwo wszystkim osobom w nim przebywającym – podkreśla Rafał Krzemień.

Taras widokowy PKiN znów otwarty - centrum Warszawy wieżowce
Henryk Niestrój z Pixabay

Pałac Kultury i Nauki serdecznie zaprasza do podziwiania niepowtarzalnych widoków z Tarasu Widokowego położonego na wysokości 114 m.

Bilety on-line

Cosmopolitan – wszystkie apartamenty sprzedane

Taras widokowy PKiN – informacje

Na wysokość 114 metrów gości wwożą dwie windy. „Trzydziestka” podzielona jest na trzy części:

  • taras widokowy ze wspaniałym widokiem na panoramę Warszawy,
  • galerię wewnętrzną,
  • salę główną nazywaną przez projektanta Salą Gotycką ze względu na gwiaździste sklepienie ozdobione 4 rozetami.

Sala Gotycka to najwyżej położona, ogólnodostępna sala PKiN.
Wyposażenie techniczne „Trzydziestki” (nagłośnienie) pozwala na wykorzystanie jej jako miejsca niepowtarzalnych bankietów, ale także promocji i niewielkich konferencji. W Sali Gotyckiej na XXX piętrze jest zamontowany monitor FullHD, który można wykorzystywać zarówno przy organizacji imprez w sali oraz jako nośnik reklamowy (wykupując czas emisyjny).

Nieruchomości – najbogatsi je kochają

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Reklama -spot_img

Zobacz też

Skanska sprzedaje biurowiec Generation Park Z za 98 mln EUR

Skanska sprzedała biurowiec Generation Park Z w Warszawie do Deka Immobilien, jednego z wiodących europejskich funduszy zarządzających inwestycjami w sektorze nieruchomości. Jest to już...