26.5 C
Warszawa
piątek, 21 czerwca, 2024
Strona głównaNEWSTaras Widokowy na Varso Tower. Komentarz HB Reavis

Taras Widokowy na Varso Tower. Komentarz HB Reavis

Od pewnego czasu mieszkańcy i turyści z niecierpliwością wyczekują otwarcia tarasu widokowego na dachu Varso Tower, jednego z najwyższych budynków w Polsce. Redakcja naszego portalu otrzymuje liczne zapytania w tej sprawie, dlatego postanowiliśmy zwrócić się do właściciela budynku – HB Reavis – o oficjalny komentarz. Dziś mamy dla was ważne wieści dotyczące tej atrakcji, choć niestety nie zdradzają one jeszcze wszystkich szczegółów.

Zbliżenie na górną część budynku z tarasami widokowymi
Zbliżenie na górną część budynku z tarasami widokowymi, fot. Łukasz Wawrzyszko z dalekiewidoki.pl

Mimo ogromnego zainteresowania i niecierpliwego oczekiwania, taras na dachu Varso Tower pozostaje niestety nieczynny. Niemniej jednak, nie ma powodów do zniechęcenia. Firma zarządzająca obiektem pracuje intensywnie nad tym, aby zapewnić odwiedzającym niezapomniane wrażenia.

W odpowiedzi HB Reavis na zapytanie redakcji czytamy „Pomimo dużego zainteresowania taras na dachu Varso Tower jest jeszcze nieczynny i pomimo naszych starań odwiedzanie go jest bardzo ograniczone. Obsługą tak popularnego punktu turystycznego zajmie się doświadczony, międzynarodowy operator, który urządzi i wprowadzi się na najwyższe piętra oraz zadba o wrażenia, biletowanie i bezpieczeństwo licznych gości. Mamy nadzieję wkrótce sfinalizować negocjacje z zainteresowaną firmą, która ogłosi datę planowanego otwarcia i zasady odwiedzin tarasu.”

Taras widokowy na Varso Tower z pewnością stanie się prawdziwą perełką w koronie Warszawy. Jesteśmy przekonani, że to będzie jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń w mieście. Bądźcie pewni, że na naszym portalu podzielimy się wszystkimi nowościami związanymi z otwarciem tarasu, jak tylko zostaną one ogłoszone przez zarządzających obiektem.

Taras Widokowy na Varso Tower: Szczegóły

Na szczycie Varso Tower w Warszawie znajdują się dwa publiczne tarasy widokowe: na wysokości 205 metrów oraz 230 metrów.

Wjazd na szczyt wieżowca będzie możliwy dzięki panoramicznej windzie, umieszczonej na elewacji budynku. Prędkość, jaką osiągnie ta winda, wyniesie 8 metrów na sekundę. Karol Wyka, dyrektor ds. wynajmu HB Reavis Poland, w rozmowie z redakcją Wieżowce.pl, ujawnił, że wjazd na taras widokowy będzie kosztował więcej niż na Pałac Kultury, ale mniej niż np. na London Eye.

Dla porównania, taras widokowy na Pałacu Kultury i Nauki znajduje się na 30. piętrze, a widok na panoramę miasta jest dostępny z 114 metrów. Taras na Varso Tower zaoferuje widoki z aż o 100 metrów wyższej perspektywy, co zapewni wyjątkowe wrażenia. Co więcej, odwiedzający zostaną zaskoczeni obecnością drzew rosnących na dachu wieżowca, co dodatkowo urozmaici ich wizytę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Reklama -spot_img

Zobacz też

Skanska sprzedaje biurowiec Generation Park Z za 98 mln EUR

Skanska sprzedała biurowiec Generation Park Z w Warszawie do Deka Immobilien, jednego z wiodących europejskich funduszy zarządzających inwestycjami w sektorze nieruchomości. Jest to już...