15.2 C
Warszawa
czwartek, 13 czerwca, 2024
Strona głównaNEWSSkySAWA ponad ziemią!

SkySAWA ponad ziemią!

Inwestycja realizowana przez Polski Holding Nieruchomości przy Rondzie ONZ wyrosła ponad ziemię. Niedawno informowaliśmy Was, że wieżowiec ten będzie miał połączenie z metrem. Kilka dni temu, PHN przez swoje media społecznościowe poinformował, że pierwsze piętro budynku A SKYSAWA już wyrasta ponad ogrodzenie budowy. Oficjalnie wiemy jednak, że już je przekroczyło.

SkySawa - Warszawa
fot. facebook.com/grupaPHN

Wyjątkowa inwestycja

Wkrótce w sercu stolicy powstanie jeden z najbardziej atrakcyjnych punktów na mapie nieruchomości komercyjnych w Polsce. Będzie to flagowa inwestycja PHN – SKYSAWA. Nazwa powstała z połączenia dwóch wyrazów: SKY i SAWA. Sugeruje imponującą wysokość budynku oraz stanowi bezpośrednie nawiązanie do warszawskiej legendy, według której początek miastu dali rybak Wars i syrena imieniem Sawa. Zachętą dla przyszłych najemców będzie szereg udogodnień i rozwiązań technologicznych, a także bogata oferta gastronomiczna i usługowa dostępna zarówno w samym kompleksie, jak i w jego najbliższej okolicy. SKYSAWA, która stanie się dominującym punktem na biznesowej mapie stolicy, będzie prezentować się dumnie we wszystkich barwach dnia.

SkySawa - Warszawa
fot. facebook.com/grupaPHN

Kompleks będzie składał się z budynku A i B. Pierwszy z nich będzie miał 9 kondygnacji naziemnych i 3 podziemne. Drugi zaś, będzie zdecydowanie większy, bo aż z 40 kondygnacjami naziemnymi. Planowana wysokość wieży to 155 metrów. W sumie do dyspozycji budynek zaoferuje ponad 34 tys. metrów kwadratowych powierzchni najmu.

SkySawa - Warszawa
fot. facebook.com/grupaPHN

Sprzyjająca lokalizacja

Niewątpliwą zaletą kompleksu biurowo-handlowego SKYSAWA będzie jego lokalizacja – w jednym z kluczowych ciągów komunikacyjnych Warszawy – przy ulicy Świętokrzyskiej 36, czyli w samym centrum miasta, w sercu Centralnego Obszaru Biznesu. Bliskość metra, linii tramwajowych, autobusowych, kolei oraz dostępność ścieżek rowerowych, gwarantują możliwość komfortowego i szybkiego dotarcia do SKYSAWA ze wszystkich dzielnic miasta. Z myślą o wygodzie najemców, kompleks SKYSAWA, jako jeden z pierwszych budynków w Polsce, będzie połączony bezpośrednim przejściem podziemnym ze stacją metra Rondo ONZ. Tak szczególna lokalizacja to wygoda dla najemców i perspektywa przeżycia dnia na pełnych obrotach. W samej inwestycji – na parterze oraz poziomie -1, znajdą się punkty gastronomiczne i handlowo-usługowe. Natomiast w sąsiedztwie SKYSAWA najemcy będą mieli do dyspozycji parki miejskie, galerie handlowe, butiki, restauracje, kawiarnie, instytucje kulturalne czy sportowe.

SkySawa - Warszawa
fot. facebook.com/grupaPHN

Grupa Polskiego Holdingu Nieruchomości

Grupa Polskiego Holdingu Nieruchomości jest wiodącym inwestorem i zarządzającym na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce. Jest jedną z największych spółek sektora pod względem wartości rynkowej portfela, który skupia ok. 140 nieruchomości i ok. 600 ha gruntów na terenie całego kraju (m.in. w Warszawie, Poznaniu, Trójmieście i we Wrocławiu). PHN ma wieloletnie doświadczenie zarówno w zarządzaniu nieruchomościami, jak i w realizacji projektów deweloperskich. Spółka od lutego 2013 roku notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Reklama -spot_img

Zobacz też

Skanska sprzedaje biurowiec Generation Park Z za 98 mln EUR

Skanska sprzedała biurowiec Generation Park Z w Warszawie do Deka Immobilien, jednego z wiodących europejskich funduszy zarządzających inwestycjami w sektorze nieruchomości. Jest to już...