2.6 C
Warszawa
środa, 14 kwietnia, 2021
Strona główna NEWS Skyreach. Nowy 170-metrowy wieżowiec przy Grzybowskiej w Warszawie?

Skyreach. Nowy 170-metrowy wieżowiec przy Grzybowskiej w Warszawie?

Skyreach nowym wieżowcem w Warszawie? GGH, spółka zależna Golub GetHouse, prowadzi przygotowania do rozpoczęcia budowy kolejnego wieżowca w Warszawie. Przy ulicy Grzybowskiej powstać ma 170-metrowy budynek mieszkalny Skyreach.

Skyreach, nowy wieżowiec w Warszawie?
Skyreach, nowy wieżowiec w Warszawie?, fot. materiały prasowe

GGH prowadzi obecnie prace związane z zabezpieczeniem działki przy ul. Grzybowskiej 59 i naprawą ogrodzenia, które wcześniej zostało zniszczone przez wandali (m.in. pomazane graffiti). Z prośbą o uprzątnięcie terenu i wykonanie nowego ogrodzenia zwrócił się do GGH w oficjalnym piśmie Zastępca Burmistrza Dzielnicy Wola. Firma zareagowała, prowadząc wspomniane prace. Skyreach miałby być nowym wysokościowcem.

Na działce, na której powstanie wieżowiec pojawiła się już tablica informacyjna. Jednak jest to bezpośrednio powiązane w opisanymi powyżej pracami i kwestiami formalnymi. GGH równolegle prowadzi prace przygotowawcze do budowy, która wystartuje po wyłonieniu generalnego wykonawcy. Jak udało nam się ustalić deweloper jest obecnie na etapie procesu przetargowego, a także trwają prace nad finalną koncepcją architektoniczną wieżowca, za którą odpowiada pracownia Kuryłowicz & Associates.

Skyreach przy ulicy Grzybowskiej 59 będzie 170-metrowym wieżowcem mieszkalnym, w którym zaplanowano około 900 apartamentów na wynajem. Przyszli mieszkańcy będą dysponowali również bogatą infrastrukturą udogodnień przygotowaną na dwóch kondygnacjach. W tym m.in. całodobową recepcją, centrum SPA, siłownią, strefą do jogi, kortem do squasha, salą kinową, wspólnym salonem wypoczynkowym, pokojem gier oraz przestrzeniami co-workingowymi.

Dodatkowo wieżowiec oferował będzie restaurację oraz przestrzeń usługową. Skyreach będzie miał 48 kondygnacji nadziemnych z uwzględnieniem dachu.

Źródło: Urbanity.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -

Zobacz też

Skanska sprzedaje biurowiec Generation Park Z za 98 mln EUR

Skanska sprzedała biurowiec Generation Park Z w Warszawie do Deka Immobilien, jednego z wiodących europejskich funduszy zarządzających inwestycjami w sektorze nieruchomości. Jest to już...