17.9 C
Warszawa
niedziela, 16 czerwca, 2024
Strona głównaNEWSPonad połowa Varso Tower już wynajęta

Ponad połowa Varso Tower już wynajęta

HB Reavis podpisał umowę najmu prawie 16 tys. mkw. powierzchni w Varso Tower. Na dziesięciu piętrach ulokuje się Box. To dostawca usług chmurowych z Doliny Krzemowej, który w warszawskim wieżowcu otworzy swoje największe centrum rozwojowe poza Stanami Zjednoczonymi. Ponad połowa Varso Tower jest już więc wynajęta! 

Varso Tower
Varso Tower, fot. materiały prasowe

Varso Tower to flagowy budynek powstający w ramach Varso Place – wielofunkcyjnego projektu z biurami, hotelem, centrum innowacji oraz pasażem handlowo-usługowym. Inwestycja mieści się w centrum stolicy, obok Dworca Centralnego, co zapewnia użytkownikom łatwy dostęp do komunikacji publicznej.

Varso Place jest jednym z najbardziej zrównoważonych projektów w Polsce. Z certyfikatem ekologicznym BREEAM na najwyższym poziomie „Outstanding” oraz jednym z pierwszych w kraju precertyfikatów WELL na poziomie „Gold”, który potwierdza pozytywny wpływ budynków na zdrowie ich użytkowników.

Budowa wieżowca zakończy się w połowie 2022 roku. W wieżowcu zaprojektowanym przez Foster + Partners trwają obecnie prace wykończeniowe, w tym montaż kolorowej mozaiki, która ozdobi lobby budynku, a także sadzenie dojrzałych drzew w jego wnętrzach. Inwestorem wieżowca jest HB Reavis.

O Box

Z usług Box korzysta ponad 100 tysięcy klientów, w tym największe organizacje używające rozwiązań chmurowych. Takie jak AstraZeneca, Morgan Stanley, londyńska policja, Eurostar i wiele innych.

Od europejskiego debiutu w 2012 roku, Box otworzył biura w Londynie, Paryżu, Amsterdamie i Monachium. Pod koniec 2020 roku firma zapowiedziała ekspansję w Polsce, a na początku 2021 uruchomiła placówkę R&D w Warszawie, która do tej pory zatrudniła około 150 specjalistów. W najbliższych latach planuje dalszy rozwój i rekrutacje.

Po przeprowadzce do Varso Tower, zespół Box w pełni skorzysta z rozwiązań wspierających produktywność i dobrostan, jakie oferuje Varso Place. Odbędzie się ona w marcu 2023 roku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Reklama -spot_img

Zobacz też

Skanska sprzedaje biurowiec Generation Park Z za 98 mln EUR

Skanska sprzedała biurowiec Generation Park Z w Warszawie do Deka Immobilien, jednego z wiodących europejskich funduszy zarządzających inwestycjami w sektorze nieruchomości. Jest to już...