26.5 C
Warszawa
piątek, 21 czerwca, 2024
Strona głównaNEWSMennica Legacy Tower - 3,5 roku w 2 minuty - video

Mennica Legacy Tower – 3,5 roku w 2 minuty – video

Mennica Legacy Tower to jeden z najnowszych wieżowców Warszawy. W zasadzie za chwilę bedzie już gotowy. Teraz dzieki Golub GetHouse możemy zobaczyć jak przez ponad 3,5 roku powstawały obydwa budynki. I nie zajmie nam to więcej niż dwie minuty. Wszystko dzięki odpowieniemu przyspieszeni obrazu który przez cały ten czas rejestrowała kamera umieszczona po drugiej stronie ulicy Prostej w Warszawie. Film do obejżenia poniżej:

Mennica Legacy Tower

Zaoferuje 65 630 m2 nowoczesnej powierzchni biurowej, oraz usługowo-handlowej zlokalizowanej w 140-metrowej Wieży oraz przyległym Budynku Zachodnim. Kompleks stanie się ikoną Warszawy i wyróżniającą sylwetką w jej panoramie.

Mennica Legacy Tower spełnia najwyższe oczekiwania względem funkcjonalności użytkowania, jednocześnie zapewniając wiele praktycznych udogodnień.

Mennica Legacy Tower - 3,5 roku w 2 minuty - grafika budynku

W obu budynkach znajdzie się łącznie 4500 m2 powierzchni handlowo-usługowej, mieszczącej m.in. centrum fitness oraz centrum konferencyjne, a także restaurację, kawiarnię oraz lokale usługowe na parterach.

Place dla pieszych

Ponadto przed kompleksem powstaną dwa ogólnodostępne place z elementami małej architektury o łącznej powierzchni 5300 m2.

Po pierwsze większy z nich o powierzchni 4750 m2, prowadzący między arkady obu budynków, dostępny będzie od strony ulicy Prostej. Po drugie mniejszy plac, o powierzchni 550 m2, będzie zlokalizowany na rogu ulic Pereca i Żelaznej.

Dodatkowo do dyspozycji najemców budynku będzie czteropoziomowy parking podziemny, mieszczący 620 pojazdów, wraz z myjnią samochodową. Rowerzyści będą mogli bezpiecznie zaparkować swoje jednoślady w parkingu podziemnym na 300 przeznaczonych do tego miejscach.

źródło: http://mennicalegacytower.pl/

Pierwszy poziomy wieżowiec został otwarty w Singapurze!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Reklama -spot_img

Zobacz też

Skanska sprzedaje biurowiec Generation Park Z za 98 mln EUR

Skanska sprzedała biurowiec Generation Park Z w Warszawie do Deka Immobilien, jednego z wiodących europejskich funduszy zarządzających inwestycjami w sektorze nieruchomości. Jest to już...