-5.8 C
Warszawa
czwartek, 30 listopada, 2023
Strona główna NEWS Jak wpisze się w miasto Towarowa Towers?

Jak wpisze się w miasto Towarowa Towers?

Inwestycja spółki Asbud urośnie przy Rondzie Daszyńskiego w Warszawie. Jak ta niezwykła realizacja z 95-metrowymi wieżami zmieni miasto? Nowe wizualizacje Towarowa Towers!

Towarowa Towers
Towarowa Towers – widok na miasto, fot. materiały prasowe

Z końcem kwietnia 2021 spółka poinformowała, że rozpoczyna budowę kompleksu dwóch wieżowców. Będzie to kompleks dwóch 29-kondygnacyjnych wież. Oferując tym samym 325 apartamentów Wieży A oraz 252 w Wieży B. Co więcej, w późniejszym etapie obok dwóch wieżowców powstanie kompleks trzech 7 do 12 kondygnacyjnych budynków apartamentowych. Łącznie w całym kompleksie znajdzie się około 900 lokali.

Wieżowce urosną przy Rondzie Daszyńskiego w Warszawie, w sąsiedztwie Skylinera i The Warsaw HUB – przy ulicy Prostej. Patrząc na wizualizacje zaprezentowane przez inwestora można zobaczyć jak te dwie mieszkalne wieże wpiszą się w architekturę okolicy. Widok z okien mieszkań będzie niesamowity, a lokalizacja niezwykle korzystna dla osób pracujących w pobliskich biurowcach.  Dla przyszłych mieszkańców zaplanowano wiele udogodnień, m.in. wspólną przestrzeń z tarasami wraz ze strefą wypoczynku, klubem fitness oraz salą lounge. W wieżach znajdzie się również reprezentacyjne lobby z efektownym motywem graficznym.

Towarowa Towers
Towarowa Towers, fot. materiały prasowe

Budowa wież Towarowa Towers jest planowana na ok. 37 miesięcy. Generalnym wykonawcą została firma Hochtief Polska, która ma na swoim koncie udokumentowane doświadczenie w realizacji wysokiej klasy wieżowców, takich jak Rondo 1 i Cosmopolitan. Właścicielem wieżowców jest grupa ASBUD. W kwietniu inwestor poinformował, że sprzedanych zostało około 30 proc. mieszkań z pierwszej wieży, które były dostępne w przedsprzedaży.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -

Zobacz też

Skanska sprzedaje biurowiec Generation Park Z za 98 mln EUR

Skanska sprzedała biurowiec Generation Park Z w Warszawie do Deka Immobilien, jednego z wiodących europejskich funduszy zarządzających inwestycjami w sektorze nieruchomości. Jest to już...