2.6 C
Warszawa
środa, 14 kwietnia, 2021
Strona główna NEWS Iluminacja na niebie wokół SkySAWA. Co planuje inwestor?

Iluminacja na niebie wokół SkySAWA. Co planuje inwestor?

SkySAWA to rosnący w niezwykłym tempie wieżowiec w centrum Warszawy. Zlokalizowany przy Rondzie ONZ w najwyższym punkcie ma mierzyć aż 155 metrów. Wkrótce nad placem budowy ma pojawić się iluminacja, która rozświetli niebo wokół wieżowca Polskiego Holdingu Nieruchomości.

Próba iluminacji nad SkySAWA
Próba iluminacji nad SkySAWA, fot. facebook.com/GrupaPHN

Jak tajemniczo zapowiedział PHN na swoich kanałach social media, wczoraj odbyła się próba iluminacji nad placem budowy wieżowca SkySAWA w centrum Warszawy. Zgodnie z obietnicą inwestora ma być to piękne dla oka doświadczenie. Jesteście ciekawi jak wyglądać będzie ta niespodzianka? Mamy nadzieję wkrótce poznać szczegóły.

Koniecznie zobaczcie jak teraz wygląda postęp prac widziany z poziomu przechodnia tutaj.

Próba iluminacji nad SkySAWA
Próba iluminacji nad SkySAWA, fot. facebook.com/GrupaPHN

Nowy wieżowiec w stolicy

Niewątpliwą zaletą kompleksu biurowo-handlowego SKYSAWA będzie jego lokalizacja. W jednym z kluczowych ciągów komunikacyjnych Warszawy – przy ulicy Świętokrzyskiej 36, czyli w samym centrum miasta, w sercu Centralnego Obszaru Biznesu. Bliskość metra, linii tramwajowych, autobusowych, kolei oraz dostępność ścieżek rowerowych, gwarantują możliwość komfortowego i szybkiego dotarcia do SKYSAWA ze wszystkich dzielnic miasta. Z myślą o wygodzie najemców, kompleks SKYSAWA, jako jeden z pierwszych budynków w Polsce, będzie połączony bezpośrednim przejściem podziemnym ze stacją metra Rondo ONZ.

Tak szczególna lokalizacja to wygoda dla najemców i perspektywa przeżycia dnia na pełnych obrotach. W samej inwestycji – na parterze oraz poziomie -1, znajdą się punkty gastronomiczne i handlowo-usługowe. Natomiast w sąsiedztwie najemcy będą mieli do dyspozycji parki miejskie, galerie handlowe, butiki, restauracje, kawiarnie, instytucje kulturalne czy sportowe.

O SkySAWA

W sercu stolicy powstaje jeden z najbardziej atrakcyjnych punktów na mapie nieruchomości komercyjnych w Polsce. Będzie to flagowa inwestycja PHN. Nazwa powstała z połączenia dwóch wyrazów: SKY i SAWA. Sugeruje imponującą wysokość budynku oraz stanowi bezpośrednie nawiązanie do warszawskiej legendy. Według niej początek miastu dali rybak Wars i syrena imieniem Sawa. Zachętą dla przyszłych najemców będzie szereg udogodnień i rozwiązań technologicznych. Także bogata oferta gastronomiczna i usługowa dostępna zarówno w samym kompleksie, jak i w jego najbliższej okolicy. SKYSAWA, która stanie się dominującym punktem na biznesowej mapie stolicy, będzie prezentować się dumnie we wszystkich barwach dnia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -

Zobacz też

Skanska sprzedaje biurowiec Generation Park Z za 98 mln EUR

Skanska sprzedała biurowiec Generation Park Z w Warszawie do Deka Immobilien, jednego z wiodących europejskich funduszy zarządzających inwestycjami w sektorze nieruchomości. Jest to już...