21.3 C
Warszawa
środa, 12 maja, 2021
Strona główna NEWS Varso Tower: już tylko 10 metrów do dachu!

Varso Tower: już tylko 10 metrów do dachu!

HB Reavis – inwestor, który buduje w centrum Warszawy kompleks Varso Place, poinformował na swoim Facebooku, że wieżowiec Varso Tower ma już 220 metrów wysokości. Budynek pokrywa już w większości szklana elewacja, a do pozostałych obiektów z kompleksu, wprowadzają się najemcy.

Varso Place
fot. facebook.com/hbreavisPL

Często pytacie nas ile obecnie mierzy #Varso Tower 🤔 Odpowiedź brzmi ok. 220 metrów – na tej wysokości znajduje się teraz najwyższy punkt konstrukcji wieżowca. Jesienią planujemy symboliczne zawieszenie wiechy na 🔝 jego szczycie. W dwóch gotowych budynkach #Varso Place pracują już najwięksi najemcy, a pracownicy kolejnych firm stopniowo wprowadzają się do nowych biur.” – przekazał pod koniec sierpnia HB Reavis.

Oznacza to, że pozostało już tylko 10 metrów do dachu, na którym stanie iglica. Przypominamy też, że na ostatnim piętrze wieżowca będzie się znajdować otwarty taras widokowy. Jednocześnie jest to już najwyższy budynek w Warszawie.

Koniecznie zobaczcie całą galerię z budowy poniżej! Zapraszamy również do naszych video z budowy.

Varso Place
fot. facebook.com/hbreavisPL

Widok na Warszawę
zdj. facebook.com/hbreavisPL

Varso Place
fot. facebook.com/hbreavisPL

Kompleks
zdj. facebook.com/hbreavisPL

Varso Place
fot. facebook.com/hbreavisPL

O Varso

Varso Tower to najwyższy powstający budynek w krajach Unii Europejskiej. Jego docelowa wysokość z iglicą to zawrotne 310 metrów. Jak ostatnio pisaliśmy – już w czerwcu budowa przekroczyła symboliczną wysokość 200 metrów. Oznaczało to wtedy pracę na 48 kondygnacji.

Realizacja takiego miejsca jak Varso Place – najwyższego budynku w Unii Europejskiej – to marzenie wielu architektów i inżynierów. Najnowocześniejsze technologie, starannie dobrane materiały wykończeniowe, świetnie wyposażone i zdrowe biura. Tworzymy nie tylko prestiżowe centrum biznesowe, ale też przestrzenie dostępne dla każdego. W efekcie od bezpośredniego otoczenia naszych budynków, które stanie się bardziej uporządkowane i przyjazne pieszym, poprzez zadaszony pasaż z restauracjami i sklepami, po spektakularny, publiczny taras widokowy na szczycie Varso Tower. Ponadto skala pozytywnych zmian, jakie czekają tę część centrum Warszawy jest ogromna. – mówi Marcin Chruśliński, Development Manager.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -

Zobacz też

Skanska sprzedaje biurowiec Generation Park Z za 98 mln EUR

Skanska sprzedała biurowiec Generation Park Z w Warszawie do Deka Immobilien, jednego z wiodących europejskich funduszy zarządzających inwestycjami w sektorze nieruchomości. Jest to już...