25.2 C
Warszawa
czwartek, 18 lipca, 2024
Strona głównaNEWSKuba Błaszczykowski nowym lokatorem na Złotej 44

Kuba Błaszczykowski nowym lokatorem na Złotej 44

Kuba Błaszczykowski ponownie inwestuje w nieruchomości. Piłkarz kupił aż trzy apartamenty w luksusowej Złotej 44. Będzie on teraz sąsiadem Roberta Lewandowskiego, który również posiada tam mieszkanie. Warto podkreślić, że to nie pierwsze apartamenty, w których posiadanie wszedł sportowiec. Już kilka lat temu Błaszczykowski kupił apartament w Cosmopolitanie.

Kuba Błaszczykowski na Złotej 44
fot. materiały prasowe

Kuba Błaszczykowski aktywnie działa nie tylko sportowo, ale i na polu biznesowym czego dowodem jest zakup trzech apartamentów na Złotej 44. Tym samym piłkarz jest drugim sportowcem po Robercie Lewandowskim, który zainwestował w nieruchomości na Złotej 44.

„To dobry moment na zainwestowanie kapitału, a luksusowe nieruchomości to bezpieczna lokata. Historia pokazuje, że ten rynek charakteryzuje się dużą odpornością na kryzysy. Wartość takich nieruchomości wciąż rośnie, a ich ceny na rynku warszawskim są znacznie niższe niż w Berlinie. Rynek niemiecki znam dość dobrze. Jakość wykończenia wnętrz ZŁOTEJ 44 to najwyższy, światowy poziom porównywalny do znacznie droższych europejskich inwestycji. Dodatkowo cieszy mnie to, że apartamentowiec dysponuje bogatym zapleczem sportowym z między innymi wspaniałym basenem i profesjonalną siłownią”- mówi Kuba Błaszczykowski.

„ZŁOTA 44 to świetna alternatywa dla zdywersyfikowania portfela inwestycyjnego. Cieszymy się, że przedsiębiorcy doceniają jej wyjątkowość i inwestują część kapitału w Warszawie, która dynamicznie się rozwija”. Podkreśla Christopher Zeuner, Head of Europe Amstar, jednego ze współwłaścicieli apartamentowca ZŁOTA 44.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Reklama -spot_img

Zobacz też

Skanska sprzedaje biurowiec Generation Park Z za 98 mln EUR

Skanska sprzedała biurowiec Generation Park Z w Warszawie do Deka Immobilien, jednego z wiodących europejskich funduszy zarządzających inwestycjami w sektorze nieruchomości. Jest to już...