4.6 C
Warszawa
czwartek, 22 lutego, 2024
Strona głównaNEWSJak prezentuje się SkySAWA? Galeria zdjęć

Jak prezentuje się SkySAWA? Galeria zdjęć

Wieżowiec SkySAWA przy Rondzie ONZ w Warszawie niedawno osiągnął swoją wysokość docelową. Inwestor – Polski Holding Nieruchomości SA – udostępnił niezwykłe zdjęcia drapacza chmur. Zobaczcie koniecznie jak obecnie prezentuje się budynek na tle miasta.

SkySAWa - jak się prezentuje?
SkySAWa – jak się prezentuje?, fot. facebook.com/GrupaPHN
SkySAWa - jak się prezentuje?
Jak się prezentuje?, fot. facebook.com/GrupaPHN

Zakończono kluczowy etap budowy kompleksu biurowo-handlowego SKYSAWA. Flagowa warszawska inwestycja Polskiego Holdingu Nieruchomości właśnie osiągnęła swoją docelową wysokość. Prace konstrukcyjne części nadziemnej trwały rok, przy czym kondygnacje od +17 do +40 wybudowano w zaledwie 150 dni.

Dynamika z jaką kolejne piętra wieży SKYSAWA pięły się w górę idealnie odzwierciedla nasze całościowe podejście do realizacji tej inwestycji. Od samego początku naszym celem było wyznaczanie tempa i nadawanie tonu rynkowi biurowemu poprzez budowę jednego z najnowocześniejszych i najciekawszych kompleksów biurowych w Warszawie. Z dumą mogę powiedzieć, że SKYSAWA to przykład najlepszych standardów pod względem architektury, zastosowanej technologii, udogodnieni i jakość wykonania – powiedział Tomasz Górnicki, Wiceprezes Zarządu ds. Inwestycji Polskiego Holdingu Nieruchomości S.A.

Osiągnięcie imponującego tempa w jakim powstała wieża SKYSAWA było możliwe dzięki doskonałej organizacji pracy ok. 500 osób zaangażowanych w jej budowę. Zastosowana technologia i intensywny harmonogram wymagały od zespołu PORR wysokiej precyzji działania. Nasi inżynierowie perfekcyjnie poradzili sobie z tym zadaniem.- powiedział Dariusz Wietrzyński, Członek Zarządu PORR S.A., generalnego wykonawcy wieżowca.

Planowany termin ukończenia wieży to trzeci kwartał 2022 r. Niższą 9-piętowa część kompleksu inwestor odda do użytkowania w bieżącym roku.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Reklama -spot_img

Zobacz też

Skanska sprzedaje biurowiec Generation Park Z za 98 mln EUR

Skanska sprzedała biurowiec Generation Park Z w Warszawie do Deka Immobilien, jednego z wiodących europejskich funduszy zarządzających inwestycjami w sektorze nieruchomości. Jest to już...