4.6 C
Warszawa
czwartek, 22 lutego, 2024
Strona głównaNEWSHB Reavis najsilniejszą marką wśród deweloperów biurowych w Europie

HB Reavis najsilniejszą marką wśród deweloperów biurowych w Europie

HB Reavis, inwestor najwyższego wieżowca w Unii Europejskiej, Varso Tower oraz kampusu Forest w Warszawie otrzymał niezwykłe wyróżnienie. Firma ma tytuł najsilniejszej marki wśród deweloperów biurowych w Europie. 

Varso Tower na tle Warszawy
Varso Tower na tle Warszawy, fot. facebook.com/HBReavisPL

Wyróżnienie zostało przyznane podczas gali Real Estate Brand Award. HB Reavis w kategorii deweloperów biurowych zajął pierwsze miejsce.

Wydarzenie organizowane przez The European Real Estate Brand Institute odbyło się w tym roku pod hasłem “Disruption meets Resilience”, doskonale obrazującym nasze podejście do biznesu, które pozwoliło nam przejść przez trudny 2020 rok. O ile rok wcześniej marka HB Reavis została uznana za drugą najsilniejszą w Europie wśród deweloperów biurowych. O tyle tym razem zajęła najwyższe miejsce na podium.

HB Reavis na czele
HB Reavis na czele, fot. materiały prasowe

Wśród kryteriów poddanych ocenie profesjonalistów branży oraz użytkowników budynków, były m.in. takie czynniki jak employer branding, strategia ESG, a także marketing, w szczególności cyfrowy. Jednym z naszych głównych wyróżników pozostaje też strategia Workspace as a Service, zapewniająca szyte na miarę doświadczenia związane z użytkowaniem przestrzeni pracy, tworzona przez usługi świadczone w ramach pięciu linii biznesowych: OrigameoHubHubSymbiosyMore oraz Qubes.

Forest z wysokością docelową
Forest z wysokością docelową, fot. materiały prasowe

O HB Reavis

To międzynarodową firmą specjalizująca się w tworzeniu przestrzeni pracy. Ich misją jest zapewnienie wyjątkowych doświadczeń ludziom, którzy z nich korzystają. Zajmują się projektowaniem, budowaniem oraz zarządzaniem nieruchomościami – od szytych na miarę biur, poprzez centra handlowe, po przestrzenie coworkingowe. Dzięki synergii ich marek i stawianiu ludzi na pierwszym miejscu. Patrzą na nasze projekty całościowo, przeistaczając się z tradycyjnego dewelopera w międzynarodowego dostawcę przestrzeni pracy działającego w kilku krajach Europy. W tym – w Polsce, Wielkiej Brytanii, Niemczech i Czechach oraz na Słowacji i Węgrzech.

Rozwiązania stosowane w ich nieruchomościach pozytywnie wpływają na efektywność i samopoczucie ich użytkowników oraz lokalnych społeczności. Ich budynki kształtują miejski krajobraz.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
- Reklama -spot_img

Zobacz też

Skanska sprzedaje biurowiec Generation Park Z za 98 mln EUR

Skanska sprzedała biurowiec Generation Park Z w Warszawie do Deka Immobilien, jednego z wiodących europejskich funduszy zarządzających inwestycjami w sektorze nieruchomości. Jest to już...