30.9 C
Warszawa
piątek, 12 lipca, 2024
Strona głównaNEWSDwa piętra Skylinera dla Capital.com

Dwa piętra Skylinera dla Capital.com

Firma brokerska Capital.com wynajmie blisko 3.000 mkw. powierzchni biurowej w budynku Skyliner przy Rondzie Daszyńskiego w Warszawie. Najemca wprowadzi się do nowej siedziby w sierpniu tego roku.

Skyliner, Warszawa
Skyliner, Warszawa, fot. materiały prasowe

Capital.com w wieżowcu

Capital.com to dynamicznie rozwijająca się platforma inwestycyjna umożliwiająca inwestorom indywidualnym uczestniczenie w rynkach finansowych. Intuicyjna, wielokrotnie nagradzana platforma dostępna jest poprzez stronę internetową i w aplikacji. Oferuje ona inwestorom łatwy dostęp do ponad 6 000 światowych rynków. Capital.com ma klientów w ponad 180 krajach i prowadzi biura w Wielkiej Brytanii, na Gibraltarze, w Australii i na Cyprze. W 2021 r. platforma odnotowała 350-procentowy wzrost bazy klientów. To plasuje ją wśród najszybciej rozwijających się platform handlu inwestycyjnego w Europie z ponad 4 mln zarejestrowanych użytkowników.

Capital.com w ciągu ostatnich 18 miesięcy bardzo się rozwinął. Nasz sukces jest doskonale widoczny z perspektywy liczby nowych pracowników, których zatrudniamy w celu zarządzania i wspierania różnych aspektów działalności firmy. W ciągu ostatnich dwóch lat nasze zatrudnienie wzrosło prawie pięciokrotnie. Jesteśmy dumni, że wprowadzamy się do naszego nowego biura w warszawskim Skylinerze, nowoczesnym budynku, który już obecnie staje się ikoną miasta” – powiedział Jonathan Squires, Prezes Zarządu Grupy Capital.com.

W transakcji najemcę reprezentowała agencja MAXON Nieruchomości, natomiast Grupę Karimpol – zespół CBRE.

„Cieszymy się, że firma Capital.com na swoją siedzibę wybrała Skyliner, biurowiec usytuowany w samym centrum biznesowej Woli. Oprócz znakomitej lokalizacji, istotnym czynnikiem przy wyborze biura był wysoki standard powierzchni oraz najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne” – mówi Michał Libiszewski-Sawoni, doradca ds. nieruchomości komercyjnych w MAXON Nieruchomości.

O Skylinerze

Biurowiec Skyliner to jeden z siedmiu najwyższych budynków w Polsce i najnowsza inwestycja Grupy Karimpol. Oferuje 49 000 mkw. powierzchni do wynajęcia na 42 kondygnacjach. Najniższe poziomy inwestor przeznaczył na usługi, handel i ofertę gastronomiczną. Na 165 m wysokości architekci zlokalizowali dwupoziomowy Skybar z niezwykłymi widokami na panoramę Warszawy. Skyliner posiada najwyższe w Polsce, aż 16-metrowe lobby biurowe. Budynek jest wyposażony w najnowsze technologie, m.in. 21 szybkich wind (o prędkości do 7 m/s) z inteligentnym systemem obsługi bezdotykowej. Do tego, aplikację budynkową SkylinerApp, która m.in. zastępuje tradycyjne karty kontroli dostępu oraz daje możliwość zdalnej rezerwacji biurek, sal oraz miejsc parkingowych. Pięciopoziomowy parking Skylinera jest przewidziany dla 428 samochodów, posiada stanowiska do ładowania pojazdów elektrycznych. Ma także miejsca parkingowe dla 330 rowerów z pełną infrastrukturą dla miłośników jednośladów.

Skyliner posiada certyfikat BREEAM na poziomie Excellent i zasila go w 100 proc. energia z odnawialnych źródeł. Uzyskał certyfikat innogy Polska S.A. z Grupy E.ON potwierdzający zakup  gwarancji pochodzenia energii elektrycznej z instalacji OZE.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Reklama -spot_img

Zobacz też

Skanska sprzedaje biurowiec Generation Park Z za 98 mln EUR

Skanska sprzedała biurowiec Generation Park Z w Warszawie do Deka Immobilien, jednego z wiodących europejskich funduszy zarządzających inwestycjami w sektorze nieruchomości. Jest to już...