15.2 C
Warszawa
czwartek, 13 czerwca, 2024
Strona głównaNEWSBNT na siedzibie Polsatu w Warszawie

BNT na siedzibie Polsatu w Warszawie

BuPopularny YouTuber, Marcin Banot, znany też jako BNT, wszedł bez zabezpieczeń na warszawską siedzibę Polsatu. Wcześniej zdobył w ten sam sposób wieżowiec Marriott. Wspinaczka była nielegalna.

Siedziba Polsatu to warszawski wysokościowiec w granicach dzielnicy Praga Południe przy ulicy Ostrobramskiej 77. Konstrukcja nieruchomości ruszyła w pierwszym kwartale 2000, a zakończyła się w 2003 roku. Na budynek przy Ostrobramskiej w Warszawie YouTuber BNT wszedł pod koniec maja. Zrobił to bez żadnych zabezpieczeń, nad ranem, wspinając się po elewacji 19-kondygnacyjnego budynku. Jak podaje warszawa.naszemiasto.pl, funkcjonariusze policji zatrzymali mężczyznę dopiero po zdobyciu przez niego dachu. Całość BNT nagrał – zarówno z perspektywy drona, jak i pierwszej osoby.

BNT Instagram, https://www.instagram.com/p/CPfWg0fjrHv/
BNT Instagram, https://www.instagram.com/p/CPfWg0fjrHv/

YouTuber był już wcześniej znany z podobnych kaskaderskich wyczynów. Kilka lat temu wszedł na wieżowiec Centrum LIM przy Alejach Jerozolimskich w stolicy. To budynek o 140 metrach wysokości.

W marcu pisaliśmy o innym YouTuberze – MoKOTOwskim, który wspiął się na dźwig przy Varso Tower – najwyższego wieżowca w Unii Europejskiej. Ponadto wszystko uwiecznił na kamerze i wrzucił na swój kanał. Ta wspinaczka, czyli tzw. urban climbing, również była nielegalna i odbyła się bez żadnych zabezpieczeń.

Większość z tego typu działań jest nielegalna i podejmowana na własne ryzyko. Nikt nie powinien tych czynów naśladować – o czym mówi sam wspinający się.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Reklama -spot_img

Zobacz też

Skanska sprzedaje biurowiec Generation Park Z za 98 mln EUR

Skanska sprzedała biurowiec Generation Park Z w Warszawie do Deka Immobilien, jednego z wiodących europejskich funduszy zarządzających inwestycjami w sektorze nieruchomości. Jest to już...