25.2 C
Warszawa
czwartek, 18 lipca, 2024
Strona głównaRYNEK NIERUCHOMOŚCIBrowary Warszawskie. Ikona inwestycji gotowa do zamieszkania

Browary Warszawskie. Ikona inwestycji gotowa do zamieszkania

Browary Warszawskie to niezwykłe miejsce na mapie Warszawy. Apartamenty przy Warzelni to wizytówka jednej z najbardziej spektakularnych miejskich rewitalizacji. Stanowią one dopełnienie Browarów Warszawskich, wielofunkcyjnego projektu realizowanego przez Echo Investment na stołecznej Woli. Mieszkańcy Apartamentów przy Warzelni już odbierają klucze. W sprzedaży zostały już tylko trzy penthousy.

Apartamenty przy Warzelni zdecydowanie wyróżniają się na tle nowoczesnej i historycznej zabudowy Browarów Warszawskich. Wznoszą się na wysokość blisko 30 m nad ulicą Krochmalną. Mieszkańcy będą mieli widok na trzy miejskie place Browarów Warszawskich: Rynek Warzelni, Dziedziniec Laboratorium oraz Plac Śniadaniowy. Obecnie Echo Investment prowadzi prace wykończeniowe w sąsiadującym z apartamentowcem budynku XIX-wiecznej Warzelni. Inwestor wyremontował fasadę budynku. W środku Robert Lewandowski i jego wspólnicy wkrótce otworzą restaurację o powierzchni ponad 1,3 tys. mkw.

Sąsiedztwo historycznych zabudowań stało się inspiracją dla studia JEMS Architekci przy tworzeniu spektakularnej fasady Apartamentów. Przyjęte rozwiązania i szlachetne materiały są ukłonem w stronę historii tego miejsca. W projekcie wykorzystane zostały panele w kolorze miedzianym, które idealnie współgrają z sąsiadującymi budynkami Browarów Warszawskich. Co ciekawe, dzięki zastosowaniu ruchomych elementów fasada będzie mogła ciągle zmieniać swój kształt, zgodnie z upodobaniem właścicieli mieszkań. – tłumaczy Dawid Wrona, dyrektor sprzedaży mieszkań w Echo Investment.

Uosobienie komfortu i luksusu

Ekskluzywne apartamenty, powstające w sąsiedztwie zabytkowej XIX-wiecznej Warzelni oraz Laboratorium, mają już pierwszych mieszkańców. Do budynku wchodzi się od ulicy Krochmalnej, gdzie znajdują się reprezentacyjne hole oraz elegancka recepcja ze strefą wypoczynku. Do dyspozycji mieszkańców dostępny będzie concierge. Penthouse’y położone na dwóch najwyższych kondygnacjach budynku to kwintesencja stylu i jakości Apartamentów przy Warzelni. To doskonale zaprojektowane, przemyślane w każdym szczególe luksusowe przestrzenie. Elastyczne pod względem dopasowania do upodobań mieszkańców, ale bezkompromisowe w kwestii jakości wykonania.

Browary Warszawskie oraz ich apartamenty przy Warzelni to nowa ikona i luksusowa część naszego miastotwórczego projektu na Woli. Elegancja, prestiż, komfort to słowa które najlepiej oddają przestrzeń, którą przygotowaliśmy dla najbardziej wymagających klientów. Niezależnie od tego, czy mają być przytulnym domem, czy pied-à-terre, apartamenty w Browarach Warszawskich oferują wyjątkowy standard życia z widokami na świetnie zrealizowany kwartał miasta. – mówi Dawid Wrona.

W sprzedaży pozostały już tylko trzy penthouse’y. W każdym z nich jest dwupoziomowa przestrzeń w strefie dziennej, sąsiadująca z wysokimi, zadaszonymi tarasami. Ogromne przeszklenia elewacji, metalowe żaluzje i zasłony ze stalowej siatki decydują o ich unikatowym i ekskluzywnym charakterze. Dodatkowy komfort zapewnią liczne udogodnienia, między innymi zintegrowany system zdalnego sterowania ogrzewaniem, wentylacją, klimatyzacją i zasłonami elewacyjnymi. Dopiero teraz, gdy inwestycja jest już gotowa i oddana do użytku, w pełni widać wysoką jakość wykończenia i zastosowanych rozwiązań zarówno w budynku, częściach wspólnych jak i apartamentach.
Ponato, tutaj możecie zobaczyć niezwykłe video.
Browary Warszawskie. Apartamenty przy Warzelni.
Browary Warszawskie. Apartamenty przy Warzelni.
Browary Warszawskie

Dzielnica Spotkań i Smaków, Browary Warszawskie

W parterze Apartamentów przy Warzelni powstają autorskie koncepty, które stają się częścią tworzącej się tu Dzielnicy Spotkań i Smaków. Butikowa cukiernia Deseo Patisserie & Chocolaterie zaprosi mieszkańców, jak i ich gości na najlepsze desery, lody i praliny. Ich cukiernicze dzieła sztuki zachwycą nawet najbardziej wymagających miłośników słodkości. W pobliżu cukierni powstaje także fit kawiarnia Coffit.

W ramach rewitalizacji i modernizacji terenu Browarów Warszawskich, Echo Investment zrealizowało już trzy budynki biurowe: Biura przy Bramie, Biura przy Willi oraz Biura przy Warzelni, trzy budynki mieszkaniowe wzdłuż ulicy Krochmalnej oraz Apartamenty przy Bramie, tj. budynek Resi4Rent. Deweloper skupia się teraz na pracach wykończeniowych w zabytkowej Warzelni oraz Leżakowni. Ostatnim etapem inwestycji będzie przygotowanie przestrzeni wspólnych: woonerfu Haberbuscha i Schielego, Ogrodu Centralnego, Rynku Warzelni i Dziedzińca Laboratorium.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Reklama -spot_img

Zobacz też

Skanska sprzedaje biurowiec Generation Park Z za 98 mln EUR

Skanska sprzedała biurowiec Generation Park Z w Warszawie do Deka Immobilien, jednego z wiodących europejskich funduszy zarządzających inwestycjami w sektorze nieruchomości. Jest to już...