16.8 C
Warszawa
niedziela, 23 czerwca, 2024
Strona głównaNEWS#VIDEO: Najpiękniejsze ujęcia miasta Warszawa

#VIDEO: Najpiękniejsze ujęcia miasta Warszawa

Warszawa – stolica Polski – to wyjątkowe miasto, które nieustannie rośnie. Skyline miasta zmienia się z miesiąca na miesiąc i dominujący nad nim przez wiele lat Pałac Kultury i Nauki ustąpił drapaczom chmur. Należy jednak przyznać, że wskazuje on serce miasta nadając mu wyjątkowego charakteru. Nasz dron uchwycił dla Was najpiękniejsze ujęcia miasta Warszawa – z różnych perspektyw, ale zawsze z wysokości.

Warszawa to ciągłe zmiany

Świetnym przykładem dynamicznych zmian zachodzących w Warszawie jest zdjęcie Pałacu Kultury i Nauki, który w tym roku skończył 65 lat, od strony ul. Marszałkowskiej z 1955 roku. Obecnie krajobraz ten jest nie do poznania – pałac otoczony jest przez niezwykłe wieżowce.

Warszawa: Pałac Kultury i Nauki ma 65 lat, ale ani myśli o emeryturze
Fot. Zbyszko Siemaszko / NAC

Miasto rośnie z każdej strony. Rozwija się nie tylko centrum miasta z skończonym w tym roku 95-metrowtym Widok Towers, ale i nieustannie rosnącym Varso Tower w kompleksie Varso Place. Budynek będzie najwyższym w Unii Europejskiej i do dachu będzie miał 230 metrów. Obecnie rozpoczął się montaż iglicy, z którą całkowita wysokość wyniesie 310 metrów.

Kawałek dalej poszerza się nowe zagłębie wieżowców w okolicach Ronda Daszyńskiego, gdzie realizowane i finalizowane są wielkie projekty takie jak: Generation Park, The Warsaw HUB, Skyliner czy Warsaw UNIT. Na wieżowcu Skyliner zakończyły się już prace elewacyjne, a The Warsaw HUB powoli otwiera się na najemców.

Tylko z Wami!

Warszawa jest piękna! Obiecujemy jeszcze zaskakiwać Was tak niezwykłymi ujęciami jak powyżej, jednocześnie dostarczając najnowszych informacji z ostatniego piętra. Filmów ciągle przybywa, więc koniecznie zaobserwujcie nas na naszym kanale YouTube. Z przyjemnością udostępnimy też Wasze zdjęcia, dlatego wysyłajcie je na mail@wiezowce.pl. Słyszałeś o czymś niezwykłym? Również do nas napisz!

Pamiętaj polubić nas na Facebooku oraz zaobserwować na Instagramie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Reklama -spot_img

Zobacz też

Skanska sprzedaje biurowiec Generation Park Z za 98 mln EUR

Skanska sprzedała biurowiec Generation Park Z w Warszawie do Deka Immobilien, jednego z wiodących europejskich funduszy zarządzających inwestycjami w sektorze nieruchomości. Jest to już...