22.7 C
Warszawa
poniedziałek, 21 września, 2020
Strona główna WARSZAWA Zmiana terminu X edycji Biegu na Szczyt RONDO 1

Zmiana terminu X edycji Biegu na Szczyt RONDO 1

Stawiając na pierwszym miejscu zdrowie i bezpieczeństwo zawodników, wolontariuszy, obsługi zawodów oraz ich najbliższych, a także biorąc pod uwagę aktualne obostrzenia dotyczące organizacji imprez sportowych, podróży zagranicznych oraz wysoki poziom niepewności co do dalszego rozwoju sytuacji epidemicznej w Polsce i w innych krajach europejskich, organizatorzy Biegu Na Szczyt RONDO 1 podjęli decyzję o przełożeniu tegorocznej edycji imprezy. Kolejne zawody odbędą się w lutym 2021 roku.

Rondo 1 - Bieg na Szczyt
(c) Wszelkie prawa zastrzeżone,
www.sportografia.pl; www.sportevolution.pl

Jubileuszowa edycja Biegu na Szczyt RONDO 1, która miała być rozegrana 17 października 2020 roku w randze mistrzostw Europy. Ze względu na pandemię koronawirusa, odbędzie się w innym terminie, na początku 2021 roku.

Naszą ambicją i celem jest zorganizowanie zawodów w lutym przyszłego roku. Głęboko wierzymy, że za kilka miesięcy będziemy mogli spotkać się w bezpiecznych warunkach i ponownie przeżywać niezapomniane chwile podczas jubileuszowego, X Biegu Na Szczyt RONDO 1. Dokładną datę wydarzenia  podamy niebawem – powiedział Piotr Jakóbik, dyrektor zawodów.

W porozumieniu z Towerrunning World Association, zawody utrzymają rangę mistrzostw Europy, a sportowej rywalizacji najlepszych zawodników na Starym Kontynencie towarzyszyć będzie – tradycyjnie – bieg dla amatorów.

W związku z tym, że Bieg Na Szczyt RONDO 1 to impreza charytatywno-sportowa, jubileuszowa edycja zawodów będzie oczywiście nadal wspierała Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce w Polsce. Dotychczas, na rzecz podopiecznych Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce w Kraśniku przekazano już ponad 225 tysięcy złotych.

Do zobaczenia!

Rondo 1 - Bieg na Szczyt
(c) Wszelkie prawa zastrzeżone,
www.sportografia.pl; www.sportevolution.pl

RONDO 1

RONDO 1 to jeden z najnowocześniejszych i najbardziej ekologicznych budynków wysokościowych klasy A+ w Europie Środkowo-Wschodniej. 40-piętrowa wieża oddana do użytku w 2006 roku, znajduje się w centrum warszawskiej dzielnicy biznesowej, przy Rondzie ONZ, w pobliżu stacji metra RONDO ONZ oraz dworca Warszawa Centralna. W skład kompleksu wchodzi także sąsiadujący, 10-kondygnacyjny budynek, w którym mieści się m.in. parking oraz szerokie zaplecze handlowo-usługowe. Rondo 1 oferuje łącznie 66 tys. mkw. powierzchni najmu oraz blisko 500 miejsc parkingowych.

Jako pierwszy w Europie wieżowiec, kompleks otrzymał certyfikat ekologiczny LEED Gold w kategorii „Budynki istniejące”. W 2016 roku budynek otrzymał najwyższą w systemie LEED ocenę Platinum. RONDO 1 jest również zdobywcą prestiżowej nagrody Real Green CEE Real Estate Quality Awards 2012 w kategorii „Budynek Roku 2011”. Ponadto CEE Real Estate Quality Awards 2013 w kategorii „Budynek Dekady”. Projekt Rondo 1 opracowała przy współpracy polskich pracowni AZO oraz Epstein renomowana amerykańska firma architektoniczna Skidmore, Owings & Merrill.

Więcej informacji o Biegu Na Szczyt RONDO1 dostępnych jest na stronie www.biegnaszczyt.pl

Rondo 1 - Bieg na Szczyt
(c) Wszelkie prawa zastrzeżone,
www.sportografia.pl; www.aktywer.pl;
www.sportevolution.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -

Zobacz też

Skanska sprzedaje biurowiec Generation Park Z za 98 mln EUR

Skanska sprzedała biurowiec Generation Park Z w Warszawie do Deka Immobilien, jednego z wiodących europejskich funduszy zarządzających inwestycjami w sektorze nieruchomości. Jest to już...