15.2 C
Warszawa
czwartek, 13 czerwca, 2024
Strona głównaRYNEK NIERUCHOMOŚCIWarsaw Trade Tower zarządzany przez Globalworth

Warsaw Trade Tower zarządzany przez Globalworth

Ikoniczna wieża biurowa i jeden z najwyższych wieżowców w stolicy – Warsaw Trade Tower – od grudnia jest zarządzany przez jego właściciela – spółkę Globalworth.

Warsaw Trade Tower
Warsaw Trade Tower, panorama miasta – fot. materiały prasowe
WTT to kolejna nieruchomość Globalworth, którą firma objęła modelem zarządzania właścicielskiego. Stanowi to ważny element strategii czołowego inwestora biurowego w Europie Środkowo-Wschodniej. Już ponad 560 000 mkw. w nieruchomościach w polskim portfolio spółki zarządzanych jest przez property managerów z Globalworth.

Kolejny etap, nowy standard

Przejęcie zarządzania Warsaw Trade Tower to jeden z elementów przyspieszenia realizacji kolejnych etapów podniesienia standardu tego budynku. Po gruntownej renowacji głównego lobby, również kolejne powierzchnie wspólne zmodernizujemy. Planujemy takie ulepszenia techniczne i funkcjonalne, które uplasują WTT na pozycji lidera wyścigu o nowoczesną przestrzeń do pracy. Od momentu nabycia WTT w II kwartale 2019 roku wydaliśmy kilkadziesiąt milionów złotych na jego modernizację, a to tylko część planowanych prac związanych z tym biurowcem. – Artur Apostoł, COO Globalworth Poland.

Poprzez nasze działania ten biurowy symbol Warszawy zaprezentuje się w zupełnie nowej odsłonie. Pozwoli ona na utrzymanie wysokiej pozycji na liście flagowych nieruchomości biurowych stolicy. Jestem również przekonany, że jako właściciel i gospodarz WTT będziemy mogli jeszcze lepiej zadbać o potrzeby najemców, zwłaszcza w obecnych, niełatwych przecież czasach naznaczonych pandemią koronawirusa. – Maciej Kamiński, Head of Property & Facility Management w Globalworth Poland.

O Warsaw Trade Tower

Warsaw Trade Tower to 42-piętrowa wieża biurowa zlokalizowana na warszawskiej Woli i jeden z najwyższych wieżowców w stolicy. W kwietniu ubiegłego roku nieruchomość uzupełniła portfolio Globalworth – czołowego inwestora biurowego w Europie Środkowo-Wschodniej. Budynek oferuje ponad 45 000 mkw. powierzchni biurowej. W ten sposób firma oddaje do dyspozycji najemców również atrakcyjne przestrzenie wspólne, które w większości zmodernizował.

W wieżowcu swoją siedzibę ma firma ubezpieczeniowa AXA, a także takie firmy jak m.in. American Express, Avanssur, Leroy-Merlin i Mattel. Najemcy mają do dyspozycji ponad 400 miejsc parkingowych. Budynek zlokalizowano przy ulicy Chłodnej. Jest to w pobliżu skrzyżowania ulicy Towarowej i alei Solidarności oraz stacji drugiej linii metra – Rondo Daszyńskiego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Reklama -spot_img

Zobacz też

Skanska sprzedaje biurowiec Generation Park Z za 98 mln EUR

Skanska sprzedała biurowiec Generation Park Z w Warszawie do Deka Immobilien, jednego z wiodących europejskich funduszy zarządzających inwestycjami w sektorze nieruchomości. Jest to już...