30.9 C
Warszawa
piątek, 12 lipca, 2024
Strona głównaRYNEK NIERUCHOMOŚCIStrefy aktywności Aurec Active – najlepsze lekarstwo bez recepty

Strefy aktywności Aurec Active – najlepsze lekarstwo bez recepty

Strefy aktywności Aurec Active – najlepsze lekarstwo bez receptyPowstające jak grzyby po deszczu, nowe mieszkania powodują, że deweloperzy muszą liczyć się z dużą konkurencją i zaspokajać wszystkie oczekiwania nowoczesnego klienta. A ten staje się bardziej świadomy i wymagający. Dokładnie studiuje rynek, przegląda oferty konkurencji, zna aktualne trendy. Dogodna lokalizacja, przystępna cena czy monitoring osiedlowy to zdecydowanie za mało. Nowocześni inwestorzy chcą bezpiecznych, funkcjonalnych przestrzeni do aktywnego życia. Aurec Home, międzynarodowy deweloper z sukcesami inwestycyjnymi na rynkach europejskich wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i gwarantuje innowacyjne rozwiązanie – bezpłatne strefy Aurec Active.

W niepewnych czasach zachowanie równowagi psychicznej i zdrowia fizycznego jest ważnym elementem dbania o siebie. Równowaga pomiędzy pracą a odpoczynkiem dla 79% Polaków jest ważnym obszarem wpływającym na ogólny stan zdrowia. Brak odpowiedniego wypoczynku i regeneracji sił może skutkować wypaleniem zawodowym, frustracją i poważnymi chorobami.

Ruch jako lekarstwo na stres. Aurec Active

Najlepszym lekarstwem na stres i zmęczenie są aktywność fizyczna i kontakt z naturą. Dlatego osiedla mieszkaniowe Aurec Home otoczone są terenami zielonymi, z licznymi drzewami, krzewami czy alejami spacerowymi. Mieszkańcy do dyspozycji mają także prywatne ogródki i szklarnie do uprawy warzyw, kwiatów lub ziół.

W trosce o zdrowie mieszkańców deweloper tworzy strefy aktywności Aurec Active. Już na I etapie mieszkańcy otrzymują do bezpłatnego użytku salę fitness i pilates. Pod okiem wykwalifikowanego instruktora mogą zadbać o swoje zdrowie i kondycję bez konieczności przemieszczania się do odległych centrum sportowych.

Jako świadomi deweloperzy sprzedajemy nie tylko metry kwadratowe, lecz przede wszystkim styl życia. Jesteśmy odpowiedzialni nie tylko za budowę samych mieszkań, ale za kreowanie funkcjonalnej przestrzeni wokół swoich inwestycji. Wiemy, że w obliczu aktualnych wydarzeń dziejących się na świecie bezpieczeństwo, zdrowie fizyczne i psychiczne są priorytetem. Dlatego we wszystkich inwestycjach realizowanych przez Aurec Home znajdują się strefy Aurec Active ukierunkowane na aktywność fizyczną, relaks i ekologię – mówi Mariola Żak, dyrektor sprzedaży i marketingu w Aurec Home.

Trening pod gołym niebem

Słońce, przyjemny chłodny wiatr, zielona przestrzeń i śpiew ptaków mogą zachęcić każdego do aktywności na zewnątrz. Lokatorzy osiedli Aurec Home mogą korzystać z bogato wyposażonej plenerowej siłowni i trenować mięśnie bez nadmiernych obciążeń czy ryzyka kontuzji. Dodatkowym plusem jest to, że nie trzeba opłacać karnetu, za to można przyjść o dowolnej porze i trenować według własnych upodobań.

W nowoczesnych przestrzeniach Aurec Active nie brakuje także miejsc do zabawy dla najmłodszych. Deweloper oferuje maluchom m.in.: edukacyjny plac zabaw, wodną przestrzeń czy park linowy, a wszystko to w bezpiecznej ogrodzonej przestrzeni.

Eko-osiedla Aurec Home

Na terenie osiedli mieszkaniowych Aurec Home stosuje innowacyjne, ekologiczne rozwiązania, które podnoszą komfort życia i sprzyjają ochronie środowiska naturalnego. Przede wszystkim deweloper realizuje inwestycje zgodnie z założeniami zrównoważonego rozwoju i idei smart home. Instaluje w budynkach różne rozwiązania oszczędzające energię, m.in.: panele fotowoltaiczne, gruntowe wymienniki ciepła, wentylację mechaniczną czy odzysk wody deszczowej. Ponadto eko mieszkańcy z przyjemnością korzystają z ławek solarnych i miejsc parkingowych z ładowarkami dla samochodów elektrycznych.

Międzynarodowe doświadczenie w tworzeniu przyjaznego miejsca do życia pozwala nam na idealne dostosowanie inwestycji do potrzeb współczesnego odbiorcy. Odpowiednie rozplanowanie przestrzeni, dbałość o niskoemisyjność budynków, certyfikacje środowiskowe i zastosowanie ekologicznych rozwiązań to jedne z najważniejszych cech naszych osiedli – komentuje Shraga Weisman, prezes zarządu Aurec Home.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Reklama -spot_img

Zobacz też

Skanska sprzedaje biurowiec Generation Park Z za 98 mln EUR

Skanska sprzedała biurowiec Generation Park Z w Warszawie do Deka Immobilien, jednego z wiodących europejskich funduszy zarządzających inwestycjami w sektorze nieruchomości. Jest to już...