5.5 C
Warszawa
środa, 24 kwietnia, 2024
Strona głównaNEWSSkyliner. Marka Coca-Cola Polska wybiera wieżowiec na swoje nowe biuro

Skyliner. Marka Coca-Cola Polska wybiera wieżowiec na swoje nowe biuro

Lider na polskim rynku napojów bezalkoholowych – Coca‑Cola Poland Services Sp. z o.o. – podpisał umowę wynajmu blisko 2 400 mkw. powierzchni w warszawskim biurowcu Skyliner. Na początku 2023 roku spółka przeniesie swoją polską siedzibę do flagowej inwestycji Grupy Karimpol zlokalizowanej przy Rondzie Daszyńskiego.  

Skyliner
Skyliner, fot. materiały prasowe

Coca-Cola Poland Services jest spółką zależną The Coca-Cola Company. To znaczy właściciela wiodących marek napojów bezalkoholowych obecnych w ponad 200 krajach na całym świecie. Coca-Cola Poland Services wprowadzi się do nowego biura w budynku Skyliner razem z ponad 110 pracownikami. Coca-Cola Poland Services oferuje wsparcie marketingowe takich marek jak: Coca-Cola, Fanta, Sprite, Kinley, Cappy. A także jest właścicielem znaków towarowych lokalnych marek wód mineralnych: Kropla Beskidu i Kropla Delice.

 Jesteśmy szczególnie dumni z tego, że dzięki Coca-Cola pozyskaliśmy do Skylinera znaną na całym świecie i kultową markę. Podkreśla to pozycję, jaką Skyliner zdobył na rynku i pozwala nam pozyskiwać renomowane międzynarodowe firmy, które wybierają Skyliner jako swoją przyszłą przestrzeń do pracy. Od czasu lockdownów związanych z pandemią staramy się dostosować Skyliner do zmieniających się wymagań pracy w nowym modelu organizacji biura, z którym borykają się firmy na całym świecie. Podpisanie kontraktu z Coca-Colą to kolejne potwierdzenie, że nasza droga okazała się sukcesem – informuje Andreas Prokes, partner zarządzający i współwłaściciel Grupy Karimpol.

W transakcji najemcę reprezentowała agencja JLL, natomiast Grupę Karimpol – zespół CBRE.

Wśród najemców budynku są już firmy Mindspace, MicroStrategy, Dom Maklerski X-Trade Brokers (XTB), DXC Technology i Luxoft, Colonnade Insurance S.A. Oddział w Polsce, iTechArt, Booksy, Bolt, Mindspace, Onwelo, Capital.com, Tarkett oraz Wento. W biurowcu działa także restauracja MEET & EAT należąca do Grupy Nutri Mind oraz piekarnio-kawiarnia Gorąco Polecam. Smaki z Piekarni (Enata Bread).

O wieżowcu Skyliner

Skyliner to jeden z siedmiu najwyższych budynków w Polsce i najnowsza inwestycja Grupy Karimpol. Oferuje 49 000 mkw. powierzchni do wynajęcia na 42 kondygnacjach. Na 165 m wysokości położony jest dwupoziomowy Skybar z niezwykłymi widokami na panoramę Warszawy. Skyliner posiada najwyższe w Polsce, aż 16-metrowe lobby biurowe. Budynek inwestor wyposażył w najnowsze technologie, m.in. 21 szybkich wind (o prędkości do 7 m/s) z inteligentnym systemem obsługi bezdotykowej, aplikację budynkową SkylinerApp. Zastępuje ona m.in. tradycyjne karty kontroli dostępu oraz daje możliwość zdalnej rezerwacji biurek, sal oraz miejsc parkingowych. Pięciopoziomowy parking Skylinera jest przewidziany dla 428 samochodów, posiada stanowiska do ładowania pojazdów elektrycznych. A także miejsca parkingowe dla 330 rowerów z pełną infrastrukturą dla miłośników jednośladów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Reklama -spot_img

Zobacz też

Skanska sprzedaje biurowiec Generation Park Z za 98 mln EUR

Skanska sprzedała biurowiec Generation Park Z w Warszawie do Deka Immobilien, jednego z wiodących europejskich funduszy zarządzających inwestycjami w sektorze nieruchomości. Jest to już...