15.2 C
Warszawa
czwartek, 13 czerwca, 2024
Strona głównaWARSZAWAZdrofit w The Warsaw HUB.

Zdrofit w The Warsaw HUB.

Popularna sieć klubów fitness Zdrofit otwiera kolejną lokalizację już 3 stycznia 2022 roku w The Warsaw HUB. Dzięki nowym otwarciom Zdrofit będzie posiadać łącznie 75 obiektów w województwach mazowieckim, pomorskim, zachodniopomorskim i świętokrzyskim.

Zdrofit w The Warsaw HUB
Zdrofit w The Warsaw HUB, fot. materiały prasowe

Klub fitness Zdrofit w The Warsaw HUB zajmie powierzchnię ponad 1300 mkw. na pierwszym piętrze budynku „C”, z dostępem do światła dziennego. Umiejscowienie w bezpośrednim sąsiedztwie wyjścia ze stacji metra Rondo Daszyńskiego powoduje, że lokalizacja klubu jest wygodna i dostępna komunikacyjnie dla mieszkańców Warszawy.

Kluby Zdrofit to doceniana przez użytkowników sieć fitness, która od ponad 15 lat dba o zdrowie klientów wdrażając usługi odpowiadające najnowszym trendom i badaniom dotyczącym aktywności fizycznej i jej znaczenia dla kondycji psychofizycznej człowieka. specjaliści i eksperci z obszarów ruchu oraz fizjoterapii opracowują cieszące się powodzeniem wśród klubowiczów programy treningowe, takie jak Antystres, Zdrowe Przemiany, bezpieczny powrót do treningu po przerwie, czy tak aktualne teraz przygotowanie do sezonu zimowego. Rosnąca liczba klientów sprawia, że poszukujemy rozwiązań zwiększających dostępność naszych usług w obiektach dających komfort ćwiczeń zarówno pod względem powierzchni, jak i nowoczesnego oraz bezpiecznego sprzętu. The Warsaw HUB znajduje się w nowym centrum biznesowym, przy jednym z głównych węzłów komunikacyjnych Warszawy i jest bezpośrednio połączony z metrem, co sprawi, że będzie to dogodne miejsce ćwiczeń dla osób z praktycznie całego miasta – mówi Tomasz Groń, dyrektor zarządzający Benefit Systems Oddział Fitness, odpowiedzialny m.in. za sieć Zdrofit.

Zdrofit w The Warsaw HUB
Zdrofit w The Warsaw HUB, fot. materiały prasowe

Zdrofit – udogodnienia

Na użytkowników Zdrofit w The Warsaw HUB czeka duża powierzchnia sal fitness (171 mkw.) oraz bogato wyposażona siłownia. Ze sprzętem zarówno do ćwiczeń cardio, jak i kształtowania sylwetki (maszyny stosowe, wolne ciężary). W ofercie znajduje się również szeroki wybór zajęć fitness. Skupiają się one na rozmaitych potrzebach klientów. W tym: zajęcia wspierające zdrowie kręgosłupa, a także treningi skierowane do konkretnych grup odbiorców, w tym mam czy seniorów. Po ćwiczeniach użytkownicy mogą skorzystać z saun suchych znajdujących się w szatniach oraz zajrzeć do fitbaru ze zdrowymi przekąskami.

The Warsaw HUB wykonawca oddał do użytku w 2020 roku i w tej chwili najemcy zapełnili go już zapełniony niemal w 100 proc.

– Tworząc nasze budynki szczególną uwagę zwracamy na bezpieczeństwo, zdrowie i komfort użytkowników, dlatego cieszy nas, że marka Zdrofit dołączyła do grona najemców w naszym budynku. W kompleksie poza nowoczesnymi przestrzeniami biurowymi znajduje się także centrum konferencyjne, światowej klasy hotele, pasaż handlowo-usługowy, sklepy spożywcze. Co ważne, wszystkie funkcje handlowe i zdrowotne są otwarte dla mieszkańców Warszawy – mówi Jarosław Zagórski, Dyrektor Handlowy i Rozwoju Ghelamco Poland.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Reklama -spot_img

Zobacz też

Skanska sprzedaje biurowiec Generation Park Z za 98 mln EUR

Skanska sprzedała biurowiec Generation Park Z w Warszawie do Deka Immobilien, jednego z wiodących europejskich funduszy zarządzających inwestycjami w sektorze nieruchomości. Jest to już...