26.5 C
Warszawa
piątek, 21 czerwca, 2024
Strona głównaWARSZAWAJust Join IT otworzy nowe warszawskie biuro w Central Point

Just Join IT otworzy nowe warszawskie biuro w Central Point

Just Join IT, najszybciej rozwijający się bootstrap startup w Polsce i jeden z liderów rynku pracy, wybrał Central Point jako lokalizację swojego nowego biura w Warszawie. Firma zajmie dwa piętra biurowca o łącznej powierzchni ok. 2000 m2 brutto. Rozpoczęcie działalności w nowym biurze planowane jest na przełomie III i IV kwartału 2023.

Central Point w Warszawie
Central Point w Warszawie, fot. materiały prasowe

Just Join IT jest właścicielem dynamicznie rosnących portali pracy justjoin.it, rocketjobs.pl oraz hellohr.pl. W 2022 r. serwisy odwiedziło łącznie ponad 10 mln osób, a zamieszczone w nich ogłoszenia o pracę wyświetlono ponad 100 mln razy. Z usług spółki skorzystało dotychczas kilkanaście tysięcy firm, poszukujących najlepszych pracowników z obszaru IT oraz white collar na całym świecie.

Warszawskie biuro Just Join IT

Firma powstała w Trójmieście w 2017 roku z inicjatywy Piotra Nowosielskiego i od samego początku rozwija się bez zewnętrznego finansowania. Z początku zespół liczył 2 osoby, a pierwsze biuro znajdowało się w bloku mieszkalnym na gdańskim osiedlu Żabianka. Obecnie spółka zatrudnia już ponad 220 osób i posiada biura w sześciu miastach w Polsce: Gdańsku, Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Katowicach i Wrocławiu.

Dynamiczne skalowanie biznesu wymagało od Just Join IT znalezienia większego biura w stolicy. Wybór padł na jedną z najbardziej prestiżowych lokalizacji: biurowiec Central Point na skrzyżowaniu dwóch linii metra.

„Osobiście uważam, że 100% zdalnie nie da się robić wielkich zmian, a dla najlepszych ludzi warto jest inwestować w dobrą przestrzeń. Tworzymy portale pracy przyszłości, a sam wybór miejsca pracy jest szalenie ważny. To statystycznie druga najważniejsza decyzja w życiu po dobraniu sobie partnera. Dlatego to co robimy to nie tylko biznes, ale misja, aby pomóc znaleźć ludziom pracę, która do nich pasuje. Tworzymy rzeczy na lata, niezależnie od koniunktury gospodarczej. Na nikogo się nie oglądamy, po prostu robimy swoje. Wybierając Central Point zabezpieczamy miejsce dla siebie na mapie stolicy na lata 2023-2030.” – powiedział Piotr Nowosielski, CEO Just Join IT.

O Central Point

Central Point, którego właścicielem jest belgijski deweloper Immobel, oferuje ponad 20 000 m2 powierzchni biurowej i handlowej. Inwestor oddał ją do użytkowania w 3 kwartale 2021 roku. Biurowiec zlokalizowany jest w samym sercu Warszawy, przy skrzyżowaniu ulicy Marszałkowskiej i Świętokrzyskiej i jest jednym z najciekawszych miejsc stolicy. Oprócz pełnej gamy usług oraz połączeń autobusowych i tramwajowych, o strategicznym położeniu obiektu stanowi również bezpośredni dostęp do stacji Świętokrzyska. To na niej krzyżują się dwie linie warszawskiego metra. Central Point zachwyca minimalistyczną architekturą, jednocześnie oferując wiele zielonych, zrównoważonych rozwiązań technologicznych. Zostały one poświadczone certyfikatem BREEAM In Use na poziomie Excellent. Za komercjalizację budynku odpowiadają międzynarodowe agencje JLL oraz CBRE.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Reklama -spot_img

Zobacz też

Skanska sprzedaje biurowiec Generation Park Z za 98 mln EUR

Skanska sprzedała biurowiec Generation Park Z w Warszawie do Deka Immobilien, jednego z wiodących europejskich funduszy zarządzających inwestycjami w sektorze nieruchomości. Jest to już...