15.2 C
Warszawa
czwartek, 13 czerwca, 2024
Strona głównaRYNEK NIERUCHOMOŚCIRusza sprzedaż kolejnych mieszkań Aurec Home z inwestycji Miasteczko Jutrzenki

Rusza sprzedaż kolejnych mieszkań Aurec Home z inwestycji Miasteczko Jutrzenki

Rusza sprzedaż kolejnych mieszkań Aurec Home z inwestycji Miasteczko JutrzenkiOsiedle Miasteczko Jutrzenki rozrasta się w błyskawicznym tempie. Mieszkania z I etapu sprzedaży już znalazły swoich właścicieli, co pokazuje, jak duże jest zapotrzebowanie na wysokiej jakości, unikalne lokale w zielonej przestrzeni. Deweloper Aurec Home 15 kwietnia rozpoczyna kolejny, V etap sprzedaży mieszkań z inwestycji Miasteczko Jutrzenki i zapowiada niespodziankę dla kupujących.

Aurec Home tworzy przestrzeń mieszkalną, w której łączy trzy strefy podnoszące jakość życia: aktywność ruchową, wypoczynek i ekologię. Dlatego klienci tak chętnie kupują lokale, nawet na początkowym etapie budowy.

Miasteczko Jutrzenki – witaj w domu

Inwestycja Miasteczko Jutrzenki zlokalizowana na warszawskich Włochach to komfortowa, zielona i bezpieczna przestrzeń dla wymagających mieszkańców. Szczególnymi profitami cenionymi przez klientów są nowoczesne strefy Aurec Active, w których można uprawiać sport lub relaksować się na łonie natury. Na terenie osiedla znajdą się liczne tereny zielone, plenerowa siłownia oraz sale fitness i pilates. Ponadto dla najmłodszych lokatorów deweloper przygotował edukacyjne place zabaw i strefy wodne. Mieszkańcy odpoczną w przyjaznej strefie relaksu usytuowanej na dachach budynków lub w szklarniach uprawiając ekologiczne warzywa, owoce czy zioła. Seniorzy zaś zrelaksują się, spacerując licznymi zielonymi ścieżkami zlokalizowanymi na osiedlu.

Rusza sprzedaż kolejnych mieszkań Aurec Home z inwestycji Miasteczko Jutrzenki - siłownia ze sprzętami do ćwiczeń.
Rusza sprzedaż kolejnych mieszkań Aurec Home z inwestycji Miasteczko Jutrzenki/ Wizualizacja strefy Aurec Active

– Swobodne korzystanie z bogatej infrastruktury, powiązanej z aktywnością fizyczną, wypoczynkiem i poszanowaniem środowiska daje poczucie komfortu, zadomowienia i bycia „u siebie”. Klienci oczekują od deweloperów różnych wartości dodanych, a strefy Aurec Active są spełnieniem tych oczekiwań. Pierwsi mieszkańcy, którzy odebrali już klucze do swoich mieszkań zakupionych w I etapie otrzymali sportowe pakiety powitalne. Znaleźli w nich torbę, sportowy worek, ręcznik i butelkę na wodę. Prezenty te z pewnością umilą korzystanie ze strefy Aurec Active – mówi Mariola Żak, dyrektor sprzedaży i marketingu w Aurec Home.

Komfort życia na wyciągnięcie ręki

Miasteczko Jutrzenki posiada bogatą infrastrukturę handlowo-usługową. Sklepy spożywcze i lokale usługowe pozwolą szybko zrobić zakupy. Kawiarnie i restauracje umilą spędzanie czasu wolnego i budowanie relacji sąsiedzkich. Ponadto w bliskiej okolicy osiedla Miasteczko Jutrzenki znajdują się dwa duże centra handlowe – CH Blue City i Atrium Reduta.

– Zmieniamy krajobraz dzielnicy Włochy z pełnym poszanowaniem środowiska. Zauważyliśmy, że oczekiwania konsumentów rosną i coraz więcej osób żyje zgodnie z filozofią eko. Świadomi mieszkańcy mają dosyć betonowych dżungli, pragną zielonych przestrzeni, w których mogą uprawiać sport i odpoczywać. Jednocześnie chcą mieć szybki dostęp do miejskiego stylu życia. Dlatego Miasteczko Jutrzenki, jak wszystkie inwestycje Aurec Home, realizowane są w duchu idei 15-minutowego miasta. Intensywne tempo sprzedaży mieszkań pokazuje, że dla klientów priorytetem stają się komfort mieszkania, wygoda i ekologia – dodaje Mariola Żak, dyrektor sprzedaży i marketingu w Aurec Home.

Korzystne finansowanie mieszkania od Aurec Home

W obecnej sytuacji gospodarczej kupienie własnego mieszkania jest bardzo trudne. Zwłaszcza dla młodej rodziny. Nawet gdy dorośli mają stałą pracę i trochę oszczędności, i tak nie są w stanie przebić się przez podniesione wymagania kredytowe. Rada Polityki Pieniężnej od października siódmy raz podniosła stopy procentowe. Kredytobiorcy nie mają wątpliwości, że osiągnięcie zdolności kredytowej z czasem będzie jeszcze trudniejsze. Dlatego wielu z nich decyduje się na zakup mieszkania właśnie teraz. Aurec Home dbając kompleksowo o swoich klientów, przygotował korzystną promocję — zakup mieszkania w systemie 30/70. Oznacza to, że 30% ceny kupujący płacą na początku transakcji, a 70% dopiero po zakończeniu budowy. Promocja rusza 15 kwietnia wraz ze sprzedażą V etapu Miasteczka Jutrzenki, a liczba mieszkań jest ograniczona! Warto się pospieszyć.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Reklama -spot_img

Zobacz też

Skanska sprzedaje biurowiec Generation Park Z za 98 mln EUR

Skanska sprzedała biurowiec Generation Park Z w Warszawie do Deka Immobilien, jednego z wiodących europejskich funduszy zarządzających inwestycjami w sektorze nieruchomości. Jest to już...