25.2 C
Warszawa
czwartek, 18 lipca, 2024
Strona głównaNEWSVarso Place z dwoma nagrodami Eurobuild Awards 2020

Varso Place z dwoma nagrodami Eurobuild Awards 2020

30 września podczas uroczystej Gali poznaliśmy zwycięzców konkursu Eurobuild Awards 2020. Długo wyczekiwane ogłoszenie wyników przyniosło podwójną radość spółce HB Reavis! Varso Place zostało najlepszym nowym budynkiem biurowym w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej.

W gronie jurorów Eurobuild Awards 2020 zasiadło aż 229 doświadczonych specjalistów z branży nieruchomości. Oceniając nominowanych brali oni pod uwagę kryteria takie jak powodzenie inwestycji, sukces komercyjny, wyniki finansowe, jakość architektury i specyfikacja techniczna, poziom certyfikacji ekologicznej, a także przebieg realizacji obiektu.

Zaprojektowane przez pracownię HRA Architekci dwa ukończone budynki Varso Place zostały nagrodzone w kategorii „New Office Building of the Year, Poland”, jak rownież w „New Office Building of the Year, CEE”. Serdecznie gratulujemy wszystkim osobom zaangażowanym w powstanie Varso Place.

Oba biurowce podnajemcy praktycznie w całości wynajęli. Mieszczą się w nich siedziby m.in. Banku Gospodarstwa Krajowego, Cambridge Innovation Center, Orsted, Nvidia, Workday, VISA, kancelarii act BSWW, Ipsen oraz Yves Rocher. Na parterze znajduje się pasaż handlowy, a w środkowym budynku mieści się 4-gwiazdkowy NYX Hotel Warsaw.

"<yoastmark

Jakość oraz standard rozwiązań proekologicznych Varso Place zostały potwierdzone międzynarodowym certyfikatem BREEAM na najwyższym poziomie „Outstanding”. Budynki uzyskały także jeden z pierwszych z Polsce precertyfikatów WELL z oceną „Gold”. Ich audytorzy oceniają wpływ budynków na formę psychiczną i fizyczną ludzi. Varso 1 i Varso 2 posiadają też certyfikat „Obiekt bez barier” nadawany przez Fundację Integracja.

O Varso Place

Varso Place to trzy wieżowce w centrum Warszawy realizowane przez inwestora zgodnie z najwyższymi normami budownictwa ekologicznego. W dwóch ukończonych budynkach mieszczą się biura, hotel, centrum innowacji oraz pasaż handlowo-usługowy. W budowie pozostaje Varso Tower, które po ukończeniu także zostanie certyfikowane w standardzie WELL Health-Safety.

Inwestor planuje ubiegać się o certyfikaty WELL Health-Safety dla wszystkich projektów w Europie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Reklama -spot_img

Zobacz też

Skanska sprzedaje biurowiec Generation Park Z za 98 mln EUR

Skanska sprzedała biurowiec Generation Park Z w Warszawie do Deka Immobilien, jednego z wiodących europejskich funduszy zarządzających inwestycjami w sektorze nieruchomości. Jest to już...