27.1 C
Warszawa
wtorek, 28 maja, 2024
Strona głównaNEWSBentley zbuduje własny wieżowiec... na plaży

Bentley zbuduje własny wieżowiec… na plaży

W ślad za innymi markami samochodowymi jak Porsche czy Aston Martin, znany na całym świecie producent luksusowych samochodów rozpoczyna przygodę z budownictwem. Marka Bentley zdecydowała się zbudować własny wieżowiec mieszkalny na plaży w Miami.

Wieżowiec Bentley, Miami
Wieżowiec Bentley, Miami, fot. materiały prasowe

Bentley Residences to projekt wieżowca mieszkalnego, który zlokalizowany będzie na plaży Sunny Isles w Miami. W ten sposób marki przekładają swoje usługi premium na różne płaszczyzny. Apartamentowiec będzie miał prawie 230 metrów wysokości, czyli 60 kondygnacji i aż 900 mieszkań. Stanie na plaży obok Porche Design Tower.

Bentley w dobrych rękach

Sieger Suarez Architects i Dezer Development będą współpracować z firmą Bentley przy projektowaniu i budowie ponad 200 mieszkań. Wypełnią one z niezwykłym designem Bentley Residences. Po wcześniejszej współpracy z Porsche przy projektowaniu Porsche Design Tower, współpraca między Sieger Suarez Architects i Dezer Development jest gwarantem, że ​​plany Bentley Residences są w dobrych rękach. Jak na producenta samochodów przystało, najciekawszym faktem jest to, że każda z rezydencji jest wyposażona we własny garaż na wiele samochodów. A do niego prowadzi główny, ekskluzywny system wind samochodowych.

Luksus bez granic

Co więcej, każdy apartament będzie również wyposażony w prywatny balkon. Oprócz wielopiętrowej windy samochodowej, będą także okna sięgające od podłogi do sufitu z widokiem na północne wybrzeże i zatokę Miami. Luksusem będzie także basenem i sauna. Projekt każdej rezydencji będzie traktował priorytetowo sprawy istotne dla letniego klimatu Miami. Mieszkańcy wieżowca będą mogli również korzystać z wielu luksusowych udogodnień budynku. W tym, z baru z whisky, palarni cygar, restauracji, kina, siłowni, basenu i spa, prywatnej plaży z altanami. A także wypielęgnowanych terenów i ogrodów. Architekci rozpoczną budowę już w 2023 r.. Co ciekawe, w planach są trójkątne okna, które utworzą słynną diamentową ikonę firmy. Dzięki niej słońce uderzające w każdą fasadę sprawi, że budynek będzie migotał światłem. Bentley Residences, ma mienić się w amerykańskim słońcu luksusu już w 2026 r..

 

źródło: yankodesign.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Reklama -spot_img

Zobacz też

Skanska sprzedaje biurowiec Generation Park Z za 98 mln EUR

Skanska sprzedała biurowiec Generation Park Z w Warszawie do Deka Immobilien, jednego z wiodących europejskich funduszy zarządzających inwestycjami w sektorze nieruchomości. Jest to już...