25.2 C
Warszawa
czwartek, 18 lipca, 2024
Strona głównaWARSZAWAVarso Tower. Konsultanci ds. rekrutacji wybrali pracę z tego wieżowca

Varso Tower. Konsultanci ds. rekrutacji wybrali pracę z tego wieżowca

HB Reavis podpisał umowę najmu z firmą PageGroup (obejmującą marki Michael Page oraz Page Executive). Polskie biuro lidera w dziedzinie doradztwa personalnego zajmie blisko 1 400 mkw. powierzchni na 10 piętrze Varso Tower. Najemca, którego w transakcji reprezentowali doradcy firmy Colliers, wprowadzi się do warszawskiego wieżowca w lipcu br.

PageGroup to globalny lider w dziedzinie rekrutacji i doradztwa personalnego. Firma, założona w 1976 roku Londynie, posiada dziś biura w 37 krajach na 6 kontynentach. W skład grupy wchodzą w Polsce: Michael Page, rekrutujący specjalistów oraz managerów średniego i wyższego szczebla oraz Page Executive, poszukujący osób na najwyższe stanowiska zarządzające (C-level).

Przeprowadzka do Varso 

Zdecydowaliśmy się na przeprowadzkę do nowej siedziby w Warszawie ze względu na dynamiczny rozwój PageGroup. Zależało nam na nowoczesnym, wysokiej klasy budynku w dobrze skomunikowanej lokalizacji. Dlatego wybraliśmy Varso Tower, wielofunkcyjny obiekt zaprojektowany w myśl zasad zrównoważonego rozwoju, który idealnie wpisuje się w tkankę miejską. Jestem pewien, że w nowym biurze, dostosowanym do potrzeb pracowników i sprzyjającym efektywnej współpracy, nasz zespół dalej będzie się skutecznie rozwijał – mówi Radosław Szafrański, Managing Director, Country Head of PageGroup Poland.

Cieszymy się, że biura w Varso Tower dobrze służą już pierwszym pracownikom, a kolejni najemcy decydują się wprowadzić do naszego budynku. Z myślą o przyciąganiu utalentowanej kadry i utrzymaniu zmotywowanych zespołów przygotowaliśmy dla nich przyjazne środowisko pracy, które wyróżnia się troską o komfort i zdrowie użytkowników. Tym bardziej doceniamy decyzję o relokacji lidera rynku usług rekrutacyjnych, którego doświadczeni konsultanci będą z Varso Tower doradzać pracodawcom oraz kandydatom w rozwoju ich zespołów i karier – mówi Karol Wyka, dyrektor ds. wynajmu w HB Reavis Poland.

Zaprojektowany przez architektów z pracowni Foster + Partners najwyższy wieżowiec w Unii Europejskiej wyróżnia smukła bryła i zastosowanie licznych rozwiązań z zakresu zrównoważonego rozwoju. Bezpośrednie sąsiedztwo Dworca Centralnego zapewnia doskonały dostęp do wszystkich środków warszawskiej komunikacji miejskiej.

Centrum i Centralny Obszar Biznesu to strefy, które w Warszawie cieszą się największym zainteresowaniem najemców szukających biur. Doskonała lokalizacja Varso Tower, szereg nowoczesnych rozwiązań proekologicznych i technologicznych, które zapewnia, oraz miano najwyższego budynku w Unii Europejskiej stanowią atuty, które czynią go ważną ikoną na biurowej mapie stolicy i w panoramie miasta. Wszystko to sprawia, że swoje siedziby lokuje tu coraz więcej prestiżowych firm, czego przykładem jest Michael Page Polanddodaje Kamila Barabasz, associate director w Dziale Powierzchni Biurowych w Colliers.

W gronie najemców Varso Tower znajdują się m.in. dostawca usług chmurowych Box, kancelarie prawne CMS oraz Greenberg Traurig, dostawca oprogramowania SAP, poufny najemca z branży odzieżowej oraz firma Transition Technologies MS. Na parterze goście budynku mogą też korzystać z oferty kawiarni Green Caffè Nero.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Reklama -spot_img

Zobacz też

Skanska sprzedaje biurowiec Generation Park Z za 98 mln EUR

Skanska sprzedała biurowiec Generation Park Z w Warszawie do Deka Immobilien, jednego z wiodących europejskich funduszy zarządzających inwestycjami w sektorze nieruchomości. Jest to już...