25.2 C
Warszawa
czwartek, 18 lipca, 2024
Strona głównaNEWSTaras widokowy na Varso Tower otwiera się na Pepsi

Taras widokowy na Varso Tower otwiera się na Pepsi

Już 12 marca 2024 r. Pepsi zaprasza wszystkich fanów “spragnionych więcej” na taras widokowy wieżowca Varso Tower. Na tle spektakularnej panoramy Warszawy marka oficjalnie zaprezentuje nowy wygląd puszek Pepsi oraz nowe hasło: Thirsty for more! W trakcie otwartego wydarzenia na fanów marki czekać będzie wiele atrakcji. W tym korytarz wspomnień z logotypami Pepsi z przeszłości, fotobudka AI, czy stoisko do tworzenia limitowanych, spersonalizowanych koszulek.

Zbliżenie na górną część budynku z tarasami widokowymi
Zbliżenie na górną część budynku z tarasami widokowymi, fot. Łukasz Wawrzyszko z dalekiewidoki.pl

Na butelkach i puszkach Pepsi w ponad 120 krajach pojawiło się w ostatnich miesiącach zupełnie nowe logo. Podkreśla ono nowoczesny i kultowy styl marki. To największy rebranding od ponad 14 lat. Premiera nie tylko zaskoczy swoją świeżością i kreatywnością, ale będzie okazją do uczestnictwa w wyjątkowym widowisku na 46. i 49. piętrze Varso Tower – najwyższego wieżowca w Polsce i Unii Europejskiej. Jego taras widokowy, który nigdy wcześniej nie był dostępny publicznie, na jeden dzień zostanie całkowicie przejęty przez fanów Pepsi.

Taras widokowy pełen wrażeń dla „spragnionych więcej”

Tego dnia na najbardziej zaangażowanych fanów czekać będą aktywacje przygotowane przez polski zespół Pepsi. Wśród nich znajdzie się korytarz wspomnień, czyli instalacja ukazująca ewolucję logotypów Pepsi na przestrzeni ponad 125 lat istnienia marki. Dodatkowych emocji uczestnikom dostarczy LED-owa podłoga, imitująca spacer w chmurach oraz budka do zdjęć AI. Dzięki niej goście będą mogli zrobić zdjęcie z nową puszką Pepsi na tle oszałamiającego widoku Warszawy z góry. Nie zabraknie możliwości zdobycia wyjątkowych pamiątek. Na tarasie pojawi się strefa z możliwością stworzenia własnej, spersonalizowanej koszulki z logo Pepsi z wybranego przez siebie okresu.

– Zmieniliśmy wygląd Pepsi na ponad 120 rynkach, aby jeszcze bardziej podkreślić ducha i filozofię marki. Hasło „Thirsty for more!” odzwierciedla otwartość naszych odbiorców na nowe doznania. Właśnie dlatego, jeszcze przed oficjalnym startem zaplanowanej kampanii, chcielibyśmy zaprosić wszystkich fanów Pepsi do spotkania z marką w Varso Tower. – mówi Julia Łysio, Senior Brand Manager Pepsi w PepsiCo Polska – Wiemy, że nowe logo zdążyło już zdobyć wielu zwolenników i mamy nadzieję, że dzięki naszej tegorocznej kampanii do tego grona dołączą kolejni –  dodaje przedstawicielka marki.

Podniebną premierę zaplanowano na 12 marca w godzinach od 11:00 do 18:00. Aby móc wjechać na dach wieżowca, wszyscy fani, którzy ukończyli 13 lat lub więcej, powinni stawić się w punkcie recepcyjnym na parterze Varso Tower przy ul. Chmielnej 69. Każda osoba, która ustawi się w kolejce, będzie miała wyjątkową możliwość wstępu do strefy Pepsi. Ilość miejsc ograniczona.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Reklama -spot_img

Zobacz też

Skanska sprzedaje biurowiec Generation Park Z za 98 mln EUR

Skanska sprzedała biurowiec Generation Park Z w Warszawie do Deka Immobilien, jednego z wiodących europejskich funduszy zarządzających inwestycjami w sektorze nieruchomości. Jest to już...