19.9 C
Warszawa
niedziela, 23 czerwca, 2024
Strona głównaNEWSForest. Wyjątkowa wycieczka po warszawskim wieżowcu!

Forest. Wyjątkowa wycieczka po warszawskim wieżowcu!

Jak od wewnątrz wygląda mniejszy brat Varso Tower? Jakie widoki można podziwiać z tarasu budynku Forest? Redakcja wieżowce.pl prezentuje następną z serii, wycieczkę po kolejnym warszawskim wieżowcu. 

W pierwszej odsłonie serii zabraliśmy Was na szczyt Varso Tower. Forest, to kolejna obok najwyższego wieżowca w Unii Europejskiej, inwestycja HB Reavis w Warszawie. To jeden z najbardziej zielonych wieżowców w Polsce, o czym przekonacie się oglądając wideo.

Zaskakuje już sama lokalizacja wieżowca, gdyż nie rośnie on w centrum Warszawy, ani przy Rondzie Daszyńskiego, a przy Rondzie Radosława – na pograniczu Woli, Śródmieścia i Żoliborza. To zresztą pozwala na obserwowanie z jego pięter skyline’u miasta w całej jego okazałości. Taras widokowy wraz z jego widokami dostępny będzie dla wszystkich.

Jego budowa trwa od czerwca 2019 na terenie 2 hektarów. Najwyższy z budynków kompleksu Forest ma 120 metrów wysokości. Z końcem kwietnia tego roku, zakończone zostały jego prace konstrukcyjne i inwestycja HB Reavis osiągnęła swoją wysokość docelową.

Forest z wysokością docelową
Forest z wysokością docelową, fot. materiały prasowe

Forest. Zielono jak w lesie

W Forest rządzi natura. To z niej czerpali inspirację projektanci z pracowni HRA Architekci, dobierając kolorystykę elewacji. Elementy fasady inwestor nieregularnie pokrył odcieniami brązu, które naśladują korę drzewa. Wyjścia na tarasy i donice na dachu oraz czerpnie powietrza na patio wyłożone zostały kortenem, czyli stalą która zależnie od pory roku mieni się barwami od czerwieni, przez pomarańcz, po brąz. Tarasy na dachu będą idealnym miejscem odpoczynku na świeżym powietrzu i pozwolą na uprawę warzyw oraz podziwianie miejskiej panoramy.

Varso Tower. Ekskluzywna wycieczka video po wieżowcu!

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
- Reklama -spot_img

Zobacz też

Skanska sprzedaje biurowiec Generation Park Z za 98 mln EUR

Skanska sprzedała biurowiec Generation Park Z w Warszawie do Deka Immobilien, jednego z wiodących europejskich funduszy zarządzających inwestycjami w sektorze nieruchomości. Jest to już...