19.9 C
Warszawa
niedziela, 23 czerwca, 2024
Strona głównaRYNEK NIERUCHOMOŚCIWeWork otwiera piątą lokalizację w Warszawie

WeWork otwiera piątą lokalizację w Warszawie

WeWork w Biurach przy Willi otworzył swoją piątą, warszawską lokalizację. Przy ulicy Grzybowskiej 60 w Browarach Warszawskich oferuje 1,1 tys. biurek z panoramicznym widokiem na dzielnicę Wola.

Globalny lider

WeWork, globalny lider w dziedzinie nowoczesnych i elastycznych przestrzeni biurowych, otworzył swoją piątą lokalizację w Warszawie. W nowo otwartym biurowcu Biura przy Willi, w miastotwórczym projekcie Browary Warszawskie. Najnowsza lokalizacja to 6 pięter, które pomieszczą około 1,1 tys. członków społeczności. Będą oni pracować w prywatnych biurach i przestrzeniach wspólnych z widokiem na Browary Warszawskie i całą dzielnicę Wola, która w ostatnich latach przechodzi gruntowną przebudowę. Członkowie społeczności będą mogli podziwiać widok na okolicę z tarasu na 9. piętrze budynku. Zyskają też pełny dostęp do sąsiedniej lokalizacji – WeWork w Biurach przy Bramie.
Tylko w Warszawie zarejestrowanych jest ponad 300 tysięcy spółek, w tym 3 tysiące startupów. Firma w Biurach przy Willi udostępnia biurka hot desk, biurka dedykowane oraz prywatne biura, odpowiadając na potrzeby mikroprzedsiębiorców, freelancerów, małych i średnich firm, a także firm z listy Fortune 500. Większe organizacje korzystają z oferty dla korporacji. W jej ramach mogą wynająć na elastycznych warunkach całe piętro budynku dla siedziby firmy, lub mniejsze biura satelickie. Natomiast na potrzeby lokalnych zespołów sprzedaży, marketingowych, inżynieryjnych, czy odpowiedzialnych za innowacje. Na całym świecie ponad 45% wszystkich członków społeczności stanowią pracownicy i przedstawiciele korporacji. Takich jak Microsoft, Google, Merck, Accenture, PwC, Visa, GE Healthcare, czy Pinterest. Warszawska społeczność WeWork liczy już 6,5 tys. członków. Są w tym firmy takie jak Codility, Japan Tobacco International (JTI), Justtag Group, czy PayU.

Biura obok siebie

WeWork Grzybowska 60 w Biurach przy Willi i sąsiadujący z nim WeWork Grzybowska 62 znajdujący się w Biurach przy Bramie funkcjonują jak jedna lokalizacja, umożliwiając członkom społeczności swobodne przemieszczanie się między budynkami i dostęp do przestrzeni wspólnych, sal konferencyjnych i innych udogodnień, takich jak kawa przygotowana przez baristę z polskiej sieci kawiarni Etno Cafe. Członkowie społeczności firmy mają też dostęp do parkingów dla rowerów w środku i na zewnątrz budynku, a także pryszniców i przebieralni.
WeWork Grzybowska 60 1.jpeg
Tak jak w przypadku innych lokalizacji w Warszawie, WeWork w Biurach przy Willi, będzie zarządzany i obsługiwany przez lokalny zespół, którego zadaniem będzie poznanie członków społeczności i ich potrzeb, zarządzanie budynkiem i codziennymi zadaniami, a także organizacja programu wirtualnych wydarzeń, które m.in. zachęcą do współpracy między członkami, zadbają ich o zdrowie i dobre samopoczucie, czy podniosą ich kompetencje biznesowe.

Wyjątkowe benefity

Członkowie społeczności WeWork mają nielimitowany dostęp 24/7 do swojej przestrzeni. Mogą też korzystać z szybkiego i bezpiecznego połączenia z internetem. Ponadto mogą rezerwować sale konferencyjne i korzystać z 828 przestrzeni WeWork na całym świecie.
Nowy budynek to już piąty WeWork w Warszawie i trzeci w dzielnicy Wola. Pozostałe lokalizacje to Grzybowska 62 w Biurach przy Bramie, Mennica Legacy Tower (Prosta 20), Krucza 50 i Hotel Europejski.
Wszystkie przestrzenie WeWork, na całym świecie, w tym nowa lokalizacja w Biurach przy Willi, zostały przystosowane w taki sposób, by zwiększyć bezpieczeństwo i higienę członków społeczności oraz pracowników obsługi.
WeWork Grzybowska 60 2.jpeg
Podjęte działania to między innymi częstsza dezynfekcja, dystansowanie społeczne, oznaczenia wspierające bezpieczne nawyki i zachowania. Ponadto dodatkowy sprzęt i akcesoria do dezynfekcji, oraz dostosowanie systemów HVAC.

Polska to jeden z największych i najszybciej rozwijających się rynków w Europie Środkowej i bardzo ważny rynek dla WeWork. Doskonałym przykładem dynamicznego rozwoju Warszawy jest dzielnica Wola, która od kilku lat przechodzi gruntowną przebudowę. Zrujnowane tereny przemysłowe zmieniają się w całe kwartały z budynkami biurowymi, mieszkalnymi i komercyjnymi. Ponadto także przestrzeniami rekreacyjnymi. Mamy nadzieję, że wraz ze wzmacnianiem naszej pozycji w Warszawie i nowymi członkami dołączającymi do społeczności WeWork, będziemy dalej przyczyniać się do rozwoju lokalnej gospodarki. Zwłaszcza teraz, gdy firmy z całego świata zmuszone są przemyśleć i przekonfigurować swoje biura, elastyczne przestrzenie do pracy od WeWork, są idealnym rozwiązaniem dla biznesów, niezależnie od ich wielkości. – Mikhail Konoplev, Dyrektor Generalny, WeWork Central & Eastern Europe.

O WeWork

WeWork zapewnia swoim członkom z całego świata dostęp do przestrzeni biurowej. Ponadto do społeczności i usług, zgodnie z misją „work to make a life, not just a living”. Posiada 828 lokalizacji w 149 miastach i 38 krajach. Łączy 693 tys. członków społeczności, którzy reprezentują globalne przedsiębiorstwa z wielu różnych branż.
Więcej informacji na stronie wework.com.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Reklama -spot_img

Zobacz też

Skanska sprzedaje biurowiec Generation Park Z za 98 mln EUR

Skanska sprzedała biurowiec Generation Park Z w Warszawie do Deka Immobilien, jednego z wiodących europejskich funduszy zarządzających inwestycjami w sektorze nieruchomości. Jest to już...