5.3 C
Warszawa
środa, 24 kwietnia, 2024
Strona głównaRYNEK NIERUCHOMOŚCIKakadu Zoo nowym najemcą Warsaw Trade Tower

Kakadu Zoo nowym najemcą Warsaw Trade Tower

Kakadu Zoo dołącza do społeczności najemców Warsaw Trade Tower. W biurowcu należącym i zarządzanym przez Globalworth, firma wynajęła blisko 1 600 mkw. W wyborze najlepszego budynku i negocjacjach warunków umowy firmę reprezentowała agencja doradcza Newmark Polska.

„Firma Kakadu Zoo gotowa była na otwarcie biura w centrum Warszawy, do którego przeniesie się z biur przy podwarszawskim magazynie. Dla najemcy kluczowe było dobre skomunikowanie obiektu. Nasze zadanie polegało na znalezieniu i przedstawieniu propozycji spełniających oczekiwania Klienta . O wyborze warszawskiego biurowca Warsaw Trade Tower zdecydowało kilka czynników, w tym wspomniana dobra komunikacja, atrakcyjne warunki najmu, efektywność powierzchni i plany inwestycyjne właściciela budynku. Cieszymy się, że firma Kakadu Zoo nam zaufała i mogliśmy ją wesprzeć w dalszym rozwoju. Cały proces usprawniła bardzo dobra współpraca z Globalworth.” – mówi Joanna Bartosiewicz, Senior Associate w dziale Reprezentacji Najemców Biurowych w firmie Newmark Polska.

Kakadu Zoo (wcześniej Kakadu) to firma z branży zoologicznej obecna na rynku od 1999 roku. Głównym obszarem jej działalności jest sprzedaż detaliczna karm, przysmaków, zabawek. A także produktów do pielęgnacji psów, kotów, ptaków, gryzoni i innych zwierząt. Wybrane produkty konsumenci mogą nabyć w jednym z 66 sklepów stacjonarnych zlokalizowanych w centrach i parkach handlowych w całej Polsce. Do końca 2022 roku sieć sklepów detalicznych ma się zwiększyć się do 72 a w roku przyszłym firma zaplanowała otwarcie kolejnych ok. 20 nowych lokalizacji. Firma jest aktywna również na rynku e-commerce. W sklepach stacjonarnych sprzedawane są także zwierzęta, które znajdują się tam pod stałym nadzorem wykwalifikowanych opiekunów oraz lekarzy weterynarii.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Reklama -spot_img

Zobacz też

Skanska sprzedaje biurowiec Generation Park Z za 98 mln EUR

Skanska sprzedała biurowiec Generation Park Z w Warszawie do Deka Immobilien, jednego z wiodących europejskich funduszy zarządzających inwestycjami w sektorze nieruchomości. Jest to już...