32.9 C
Warszawa
wtorek, 16 lipca, 2024
Strona głównaBez kategoriiBooksy w Skylinerze

Booksy w Skylinerze

Booksy, wiodąca platforma rezerwacji wizyt, wynajęła właśnie 1,500 m kw. powierzchni biurowej w budynku Skyliner w Warszawie. Transakcja odbyła się całkowicie online, poprzez platformę ShareSpace, które zostało partnerem Booksy na rynku nieruchomości biurowych.

Booksy w Skylinerze, Karimpol
Booksy w Skylinerze, Karimpol

ShareSpace to jedyna platforma na świecie, umożliwiająca firmom kompleksowy wynajem biura całkowicie online. Firma właśnie zawarła umowę z Booksy – światowym liderem w branży health & beauty oferującym platformę do rezerwacji wizyt online oraz system do zarządzania biznesem w branży usługowej – i została partnerem Booksy w procesie wynajmu nieruchomości biurowych.

Booksy, którego biura zlokalizowane są w siedmiu krajach, m.in. w Polsce, USA, Wielkiej Brytanii i Hiszpanii, wkrótce wprowadzi się do nowej inwestycji w Warszawie – budynku Skyliner przy Rondzie Daszyńskiego, którego właścicielem jest Grupa Karimpol. Zajmie całe piętro nowoczesnego wieżowca.

Biuro będzie nową siedzibą główną Booksy w Polsce. Wynajmowana powierzchnia łączy w sobie rozmaitość przestrzeni: od stref dedykowanych wspólnej pracy projektowej po miejsca do realizacji indywidualnych zadań. Biuro spełnia najwyższe wymagania, zarówno pod względem designu, jak i dostosowania do potrzeb nowoczesnego zespołu.

Ekspansja ShareSpace na rynku tradycyjnych nieruchomości

– W zeszłym roku rozpoczęliśmy ekspansję poza rynkiem nieruchomości elastycznych. Transakcja zawarta przez Booksy to dla nas krok, który ugruntowuje naszą pozycję na rynku wynajmu tradycyjnego. Przyspiesza też proces digitalizacji w nieruchomościach. Cieszę się, że możemy reprezentować Booksy – pioniera rynku, który podziela nasze wartości. Wspaniale będzie obserwować rozwój firmy w nowej przestrzeni biurowej – dodaje Robert Chmielewski, CEO i Co-Founder ShareSpace.

– Z dumą możemy powiedzieć, że transakcja została w całości przeprowadzona na platformie ShareSpace, i to w rekordowym czasie niespełna 2 miesięcy. Finalna umowa została podpisana online, za pomocą podpisu elektronicznego, możliwego dzięki technologii blockchain – mówi Thomas Jodar, Head of Business Development w ShareSpace.

– Nowe biuro w budynku Skyliner to doskonała przestrzeń zarówno dla naszych pracowników, jak i klientów. Dzięki platformie ShareSpace, proces wynajmu był szybki i przebiegł gładko, a wykorzystanie e-podpisu zaoszczędziło nam sporo czasu. Całą współpracę oceniamy jako wzorową. Jesteśmy pod dużym wrażeniem znajomości rynku i jakości obsługi ze strony ShareSpace – mówi Małgorzata Szturmowicz, CFO w Booksy.

Rekordowo szybka transakcja Booksy

Rekordowo szybki czas transakcji możliwy był dzięki nowemu panelowi użytkownika ShareSpace, który zapewnia ustrukturyzowany proces wynajmu biura w pięciu krokach. To kompleksowe, cyfrowe doświadczenie, które dzięki intuicyjnej nawigacji, jest proste i przyjazne dla użytkownika.

– To dla nas wielka przyjemność powitać Booksy w gronie najemców Skyliner  – budynku oferującego doskonałą lokalizację, najwyższy standard powierzchni biurowej w Warszawie i unikatowy, elegancki design. Doceniamy także współpracę z ShareSpace, dzięki któremu możemy zaoferować naszym klientom nowy poziom obsługi. Technologia ShareSpace usprawnia komunikację i wymianę dokumentów oraz sprawia, że proces przebiega szybciej – mówi Jarosław Prawicki, Leasing Director w Karimpol Polska.

Skyliner to jeden z najwyższych biurowców Warszawy zlokalizowany na warszawskiej Woli przy Rondzie Daszyńskiego. Oferuje 49 000 mkw. powierzchni biurowej oraz usługowej na 42 kondygnacjach. Na 165 m nad powierzchnią ziemi położony jest dwupoziomowy Skybar z niezwykłymi widokami na panoramę Warszawy. Skyliner posiada certyfikat BREEAM na poziomie Excellent. Biurowiec jest najnowszą inwestycją Grupy Karimpol. Wieżowiec zaprojektowali architekci z pracowni APA Wojciechowski.

Perspektywy na dalszą współpracę z Booksy

W 2021, Booksy zebrało 70 mln $ finansowania w rundzie C, wspierane przez Cat Rock Capital i Sprints Capital.

– Cieszymy się, że możemy być partnerem Booksy i zapewniać firmie najlepszą obsługę wynajmu nieruchomości biurowych na rynku. Z optymizmem patrzymy na naszą dalszą współpracę – podkreśla Mateusz Piotrowicz, Real Estate Strategy Manager w ShareSpace.

ShareSpace to platforma łącząca najemców z operatorami tradycyjnej i elastycznej przestrzeni biurowej i oferująca kompleksowy proces wynajmu biura online. Zapewnia swoim klientom profesjonalne doradztwo 360° oraz umożliwia rezerwację biurek i sal konferencyjnych on demand. ShareSpace jest prekursorem wykorzystania technologii blockchain do bezpiecznego podpisywania umów online.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Reklama -spot_img

Zobacz też

Skanska sprzedaje biurowiec Generation Park Z za 98 mln EUR

Skanska sprzedała biurowiec Generation Park Z w Warszawie do Deka Immobilien, jednego z wiodących europejskich funduszy zarządzających inwestycjami w sektorze nieruchomości. Jest to już...