25.2 C
Warszawa
czwartek, 18 lipca, 2024
Strona głównaWARSZAWAHB Reavis gra z WOŚP! Komu kolacja na 230 metrach?

HB Reavis gra z WOŚP! Komu kolacja na 230 metrach?

Jak co roku, tak i tym razem HB Reavis wspiera Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wyjątkową aukcją. A Mianowice kolacją dla dwojga na dachu Varso Tower, na wysokości 230 metrów! Będzie to podwójna uczta – zwycięzcy będą rozkoszować się nie tylko widokiem Warszawy z tarasu na najwyższym budynku w Unii Europejskiej. Szef kuchni restauracji Quattro Formaggi zabierze ich w niezapomnianą kulinarną podróż, serwując najlepsze włoskie dania.

Finał WOŚP zagra 29 stycznia 2023 roku pod hasłem: Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich – małych i dużych! Cel zbiórki został ustalony na podstawie badań Światowej Organizacji Zdrowia WHO, z których wynika, że sepsa, czyli zespół objawów wywołanych przez niekontrolowaną, gwałtowną reakcję organizmu na zakażenie, jest przyczyną 20 proc. wszystkich zgonów. Prawie połowa zachorowań na sepsę dotyczy dzieci.

Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chcą w niej wziąć udział.

31. finał WOŚP i HB Reavis
31. finał WOŚP i HB Reavis

Cieszymy się, że możemy dołożyć swoją cegiełkę, wspierając tak ważny cel. Jednocześnie jesteśmy przekonani, że zwycięzcy licytacji będą czuli się podwójnie wygrani. Za otwarte serca otrzymają wyjątkową nagrodę. Włoska uczta od mieszczącej się w Varso Place restauracji Quattro Formaggi, serwowana na tarasie widokowym na wysokości aż dwukrotnie wyższej niż punkt obserwacyjny w Pałacu Kultury i Nauki to marzenie wielu miłośników dobrego smaku i niezapomnianej przygody. Dlatego wierzymy, że licytacja będzie emocjonująca, a jej uczestnicy hojni – pisze właściciel najwyższego wieżowca w Unii Europejskiej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Reklama -spot_img

Zobacz też

Skanska sprzedaje biurowiec Generation Park Z za 98 mln EUR

Skanska sprzedała biurowiec Generation Park Z w Warszawie do Deka Immobilien, jednego z wiodących europejskich funduszy zarządzających inwestycjami w sektorze nieruchomości. Jest to już...