29.8 C
Warszawa
piątek, 12 lipca, 2024
Strona głównaARCHITEKTURAZakup mieszkania to wciąż najlepsza lokata pieniędzy – Aurec Home proponuje bezpieczny...

Zakup mieszkania to wciąż najlepsza lokata pieniędzy – Aurec Home proponuje bezpieczny system finansowania 20/80

W niepewnych czasach rośnie zainteresowanie inwestowaniem w sprawdzone i bezpieczne formy ochrony kapitału — nieruchomości. Kupno mieszkania z rynku pierwotnego jest z pewnością jedną z najlepszych inwestycji, która w długim okresie zawsze zyska na wartości. Aurec Home, doświadczony gracz na międzynarodowym rynku nieruchomości toruje drogę kupującym do własnych czterech kątów. Deweloper przygotował bezpieczną formę finansowania inwestycji—20/80. Na wstępie nabywca wpłaca tylko 20% ceny, a resztę kwoty przy odbiorze kluczy.

Jak podaje Główny Urząd Statystyczny inflacja w czerwcu wyniosła 15,5 proc. rok do roku. Wzrost cen w Polsce jest najwyższy od blisko 25 lat. Obecnie lokaty bankowe nie gwarantują żadnej ochrony kapitału, dlatego tak wielu z nas zdecydowało się zabezpieczyć swoje środki, inwestując w mieszkania z rynku pierwotnego.

Mieszkanie od Aurec Home – inwestycja, która procentuje

Rynek nieruchomości od lat cieszy się ogromną popularnością wśród inwestorów. Pomimo że ceny za metr kwadratowy stale idą w górę, to popyt na mieszkania nie maleje. Świadomi inwestorzy wiedzą, że zakup mieszkania to nie tylko przysłowiowe cztery kąty na własność, ale także dobra lokata kapitału, która zwróci się ze znacznym procentem. Szczególnie jeśli wybierzemy mieszkanie atrakcyjne pod względem inwestycyjnym. Liczne udogodnienia tj. dogodna lokalizacja, parking, tereny zielone, bogata infrastruktura handlowa i atrakcje dla dzieci sprawiają, że nieruchomość zyskuje na wartości.

Zakup mieszkania to wciąż najlepsza lokata pieniędzy – Aurec Home proponuje bezpieczny system finansowania 20/80 - po zielonym osiedlu spacerują ludzie.
Zakup mieszkania to wciąż najlepsza lokata pieniędzy – Aurec Home proponuje bezpieczny system finansowania 20/80

– Analizując dane historyczne, można zauważyć, że nieruchomości przez lata zawsze zyskują na wartości. Dlatego zakup mieszkania jest korzystną i bezpieczną formą inwestowania pieniędzy. Wiedzą o tym nasi klienci, którzy już kupili komfortowe mieszkania z zielonego osiedla Miasteczko Jutrzenki. W aktualnej ofercie mamy jeszcze w sprzedaży lokale 2 i 3 pokojowe, których odbiór planowany jest na IV/2023. Mieszkania mają przemyślane rozkłady, w których kupujący znajdą takie rozwiązania jak: okno w części kuchennej, przestrzeń na przechowywanie, czy bardzo cenione — duże balkony — mówi Mariola Żak, dyrektor sprzedaży i marketingu Aurec Home.

Zakup mieszkania na kredyt pod wynajem

Inwestowanie w nieruchomości deweloperskie na wynajem zyskuje na popularności. Głównie dlatego, że na rynku wtórnym brakuje lokali, a na dodatek ich ceny poszybowały mocno w górę. Sytuacja ta związana jest przede wszystkim z Ukraińcami mieszkającymi w Polsce, którzy uciekli przed wojną. Ponadto także z rosnącą inflacją i wzrostem stóp procentowych.

Zakup mieszkania deweloperskiego na wynajem to korzystna inwestycja kapitału nie tylko dla osób, które mają nadwyżki gotówki, ale również dla tych, którzy szukają sposobu na bezpieczne pomnażanie kapitału. Co ważne, kupujący nie ryzykują utraty włożonych środków. Mieszkanie zawsze będzie ich własnością, a patrząc na rosnące ceny nieruchomości, jego wartość będzie systematycznie wzrastać.

Mieszkania od Aurec Home z bezpiecznym finansowaniem 20/80

Inwestorzy myślący o lokowaniu środków w mieszkanie nie muszą mieć gotówki pokrywającej w całości koszty zakupu nieruchomości. Wystarczy 20% wkładu własnego i zdolność kredytowa na określonym poziomie. Jak to możliwe? Aurec Home wraz ze startem sprzedaży lokali z osiedla Miasteczko Jutrzenki uruchomił bezpieczny system płatności 20/80.

– “Finansowanie inwestycji 20/80 oznacza, że kupujący na początek realizuje płatność w wysokości 20% ceny, a pozostałe 80% po zakończeniu budowy inwestycji. Zakup mieszkania w systemie 20/80 jest świetnym rozwiązaniem przede wszystkim dla tych, którzy dopiero organizują środki na mieszkanie od dewelopera. Późniejsza data zaciągnięcia kredytu w banku pozwala uniknąć długiego okresu podwójnych kosztów. Natomiast ci, którzy zgromadzili już całość środków na zakup własnego M, mogą swobodnie dysponować gotówką jeszcze przez kilkanaście miesięcy” – dodaje Mariola Żak.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Reklama -spot_img

Zobacz też

Skanska sprzedaje biurowiec Generation Park Z za 98 mln EUR

Skanska sprzedała biurowiec Generation Park Z w Warszawie do Deka Immobilien, jednego z wiodących europejskich funduszy zarządzających inwestycjami w sektorze nieruchomości. Jest to już...