25.2 C
Warszawa
czwartek, 18 lipca, 2024
Strona głównaPOLSKAGrupa Altkom wybrała Sky Tower

Grupa Altkom wybrała Sky Tower

Grupa Altkom to jeden z liderów polskiej branży szkoleniowej. Z początkiem przyszłego roku, firma przeniesie swój wrocławski oddział do biurowca Sky Tower. Zarządza nim fundusz Adventum Group. W procesie negocjacji warunków umowy najmu, Najemcę reprezentowała agencja Corees Polska. 

Sky Tower
Sky Tower, fot. materiały prasowe

Altkom w wieżowcu

Altkom Akademia to jedna z czołowych polskich firm branży szkoleniowej należąca do Grupy Altkom. Oferuje ponad 1000 szkoleń i egzaminów z wielu dziedzin i zagadnień. Głównie z obszaru szeroko rozumianych technologii informatycznych, zarządzania projektami, prawa, finansów, procesów produkcyjnych. Czy doskonalenia kompetencji społecznych i osobistych. Firma posiada sześć ośrodków szkoleniowych w całej Polsce.

Zmiana lokalizacji naszego wrocławskiego biura zbiega się w czasie z obchodzonym w tym roku 30-leciem oraz rebrandingiem Altkom Akademii SA. Już wkrótce będziemy mogli ponownie zaprosić naszych Klientów na szkolenia stacjonarne do ośrodka szkoleniowego w nowych barwach, w jednym z najbardziej rozpoznawalnych budynków nie tylko we Wrocławiu, ale w całej Polsce. Jako firma zmieniamy się wraz z otaczającym nas światem, a wszystkie nasze działania mają na celu wzrost satysfakcji naszych Klientów i utrzymanie pozycji lidera na rynku szkoleń w Polsce. – podkreśla Piotr Pikuła, Dyrektor Regionu Zachodniego w Altkom Akademii SA.

O Sky Tower

Sky Tower to kompleks na który składa się powierzchnia mieszkalna, galeria handlowa oraz powierzchnia biurowa. Wieża jest jednym z najwyższych budynków w Polsce. Standard budynku obejmuje system BMS, klimatyzację, podwieszane sufity i podnoszone podłogi. Tuż obok znajduje się galeria handlowa, restauracje, kawiarnie oraz centrum fitness. Kompleks usytuowany jest w dzielnicy Krzyki, przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych miasta. W pobliżu znajduje się dworzec kolejowy i autobusowy oraz liczne przystanki komunikacji publicznej.

 – Cieszę się, że grono najemców Sky Tower powiększa się o tak doświadczoną i rozpoznawalną na rynku firmę z sektora szkoleń i IT. Wierzę, że funkcjonowanie w naszej przestrzeni przyniesie jej wiele korzyści związanych z komfortem i jakością przestrzeni biurowej oraz centralnym położeniem biurowca we Wrocławiu. Biuro w Sky Tower to nie tylko łatwy dojazd do pracy czy na spotkanie, ale także dostępność do różnorodnej oferty handlowo-usługowej w kompleksie. – mówi Agnieszka Muż, Senior Asset Manager w Adventum Group.

– Wrocław jest znaczącym i stale rosnącym biurowym rynkiem regionalnym. Zainteresowanie ze strony nowych, wchodzących do miasta firm, ale także ekspansje obecnych już na rynku najemców sprawiają, że dostępne powierzchnie dość szybko zostają wynajęte. Gratuluję Grupie Altkom nowego biura w Sky Tower i życzę powodzenia – dodaje Klaudiusz Pomykała, Leasing Director w Corees Polska.

– Każdy z projektów realizowanych przez Corees prowadzony jest indywidualnie, z pełnym i profesjonalnym wsparciem, dostosowanym do potrzeb naszych Klientów. Bardzo dziękuję przedstawicielom Grupy Altkom za zaufanie i możliwość współpracy – podsumowuje Marek Ciunowicz, CEO w Corees Polska.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Reklama -spot_img

Zobacz też

Skanska sprzedaje biurowiec Generation Park Z za 98 mln EUR

Skanska sprzedała biurowiec Generation Park Z w Warszawie do Deka Immobilien, jednego z wiodących europejskich funduszy zarządzających inwestycjami w sektorze nieruchomości. Jest to już...