25.2 C
Warszawa
czwartek, 18 lipca, 2024
Strona głównaWARSZAWAV Tower z nowym najemcą - prawnikami z Clyde & Co

V Tower z nowym najemcą – prawnikami z Clyde & Co

Brytyjska firma prawnicza Clyde & Co rozpoczęła działalność w Polsce i swoje biuro urządziła w budynku V Tower przy ul. Chmielnej w Warszawie. Kancelaria przejęła już powierzchnię na 10 piętrze biurowca modernizowanego przez Cornerstone Investment Management.

Warta Tower zmienia nie tylko nazwę, ale i wnętrze
Warta Tower zmienia nie tylko nazwę, ale i wnętrze, fot. materiały prasowe

Podpisanie umowy najmu z Clyde &Co to istotne wydarzenie dla inwestorów V Tower. Ci dokładają wszelkich starań, aby budynek spełniał najwyższe oczekiwania najemców, zapewniając im doskonałe warunki i komfortowe środowisko pracy.

– Umowa z kancelarią Clyde & Co, która rozpoczyna działalność w Polsce to dowód na niesłabnące zainteresowanie budynkiem V Tower. To również potwierdzenie słuszności naszej strategii, która opiera się na rewitalizacji projektu. W budynku oczywiście kontynuowane będę prace modernizacyjne, które bezpośrednio wpłyną na atrakcyjność oferowanych powierzchni najmu – mówi Przemysław Pikus, Partner w Cornerstone Investment Management.

Otwarcie warszawskiego biura jest bardzo ważnym etapem w międzynarodowej ekspansji firmy Clyde & Co. Kancelaria powstała w 1933 roku i zatrudnia ponad 5000 osób w ponad 60 biurach i oddziałach na sześciu kontynentach. Wybór prestiżowej lokalizacji oraz budynku z kompleksowymi udogodnieniami dla najemców był dla kancelarii kluczowym kryterium podczas procesu decyzyjnego dotyczącego nowego biura.

V Tower to 21-piętrowy wieżowiec o powierzchni 33,7 tys. mkw. zlokalizowany w warszawskim Centralnym Obszarze Biznesu. Budynek składa się z części wieżowej oraz podium, które obsługiwane jest przez cztery dodatkowe, oddzielne recepcje. Po modernizacji V Tower zyska najnowsze technologie, które pozwolą spełnić wymogi ESG i podniosą komfort użytkowników.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Reklama -spot_img

Zobacz też

Skanska sprzedaje biurowiec Generation Park Z za 98 mln EUR

Skanska sprzedała biurowiec Generation Park Z w Warszawie do Deka Immobilien, jednego z wiodących europejskich funduszy zarządzających inwestycjami w sektorze nieruchomości. Jest to już...