30.9 C
Warszawa
piątek, 12 lipca, 2024
Strona głównaPOLSKAAirbus Helicopters rośnie w Forum 76 w Łodzi

Airbus Helicopters rośnie w Forum 76 w Łodzi

Spółka Airbus Helicopters powiększyła dotychczasowe biuro w budynku Forum 76 w Łodzi o dodatkowe 432 mkw. i obecnie zajmuje w nim 1235 mkw. W procesie ekspansji i przedłużenia umowy najemcy doradzała agencja Colliers International.

Airbus Helicopters to największy producent śmigłowców na świecie. Jest częścią Grupy Airbus – europejskiego koncernu lotniczo-zbrojeniowego. Biuro konstrukcyjne i badawczo-rozwojowe Airbus Helicopters działa w Łodzi od wiosny 2015 r. Oddział współpracuje z zakładami produkcyjnymi Airbus Helicopters we Francji i Niemczech.

Nowoczesny, w dobrej lokalizacji

Forum 76 to nowoczesny, A-klasowy budynek biurowy o powierzchni biurowej około 8 000 mkw. Obiekt zlokalizowany jest przy słynnym „Skrzyżowaniu Marszałków” – al. Piłsudskiego, głównej arterii miasta, łączącej Śródmieście z dwiema największymi dzielnicami – Widzewem i Retkinią oraz Al. Śmigłego-Rydza i ul. Kopcińskiego. Właścicielem Forum 76 jest Benson Elliot i Sharow Capital.

— Wysoki standard usługi, partnerskie relacje i elastyczność w stosunku do zmieniających się potrzeb naszych klientów to filary na których budujemy nasz model biznesowy. Cieszymy się, że atuty wyróżniające Forum 76 na rynku zostały docenione i życzymy Airbus Helicopters dalszych sukcesów w Polsce — mówi Michał Proński, senior manager w Sharow Capital.

        — Jednym z czynników umożliwiających dynamiczny rozwój Airbus Helicopters w Łodzi jest dostęp do dużej grupy wysoko wykwalifikowanych techników i inżynierów – absolwentów łódzkich uczelni,  w tym Politechniki Łódzkiej. Z tego potencjału czerpią najlepsze firmy i międzynarodowe koncerny, prowadzące działalność typu R&D, czego przykładem jest Airbus Helicopters — powiedział Marcin Włodarczyk, dyrektor regionalny Colliers International w Łodzi.

Colliers International Group Inc.

Colliers International Group Inc. (NASDAQ: CIGI) (TSX: CIGI) jest wiodącą, globalną firmą doradczą działającą w obszarze rynku nieruchomości komercyjnych. Posiada biura w 69 krajach, w których zatrudnia ponad 12 000 specjalistów obsługujących największe rynki na świecie. Colliers jest najszybciej rozwijającą się notowaną na giełdzie globalną firmą działającą w sektorze nieruchomości komercyjnych. Przychody firmy w 2017 roku osiągnęły poziom $2,3 miliarda ($2,7 miliarda włączając spółki stowarzyszone). Colliers International oferuje pełen zakres usług podmiotom związanym z rynkiem nieruchomości. Firma wspiera najemców, właścicieli nieruchomości oraz inwestorów na całym świecie. Oferuje doradztwo oraz prowadzenie procesów kupna i sprzedaży nieruchomości, wynajmu powierzchni oraz finansowania transakcji. Zakres działań obejmuje globalne rozwiązania korporacyjne, zarządzanie nieruchomościami, techniczną obsługę obiektów komercyjnych oraz zarządzanie projektami, usługi w zakresie workplace solutions, wycenę nieruchomości i doradztwo podatkowe, a także badania rynku dostosowane do potrzeb klientów oraz doradztwo strategiczne. Specjaliści Colliers myślą inaczej, dzielą się pomysłami i oferują przemyślane i innowacyjne doradztwo, które pomaga klientom szybciej osiągnąć sukces. Colliers International znalazł się w rankingu Global Outsourcing 100 – liście czołowych firm działających w sektorze outsourcingu. Spółka została wyróżniona już po raz 13 z rzędu, czyli więcej niż którakolwiek spośród firm doradzających na rynku nieruchomości. Autorem rankingu jest International Association of Outsourcing Professionals. Colliers zdobył też tytuł najlepszego zarządcy nieruchomości na świecie, po raz drugi z rzędu, przyznawany przez Commercial Property Executive. Więcej na www.colliers.com.

Colliers International w Polsce działa od 1997 roku i posiada biura w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, Katowicach i Łodzi, w których łącznie zatrudnia ponad 250 specjalistów. Firma została uhonorowana wieloma prestiżowymi nagrodami przyznanymi m.in. w konkursach: Eurobuild, CIJ Journal, CEE Quality Awards, International Property Awards. Wśród otrzymanych przez Colliers wyróżnień znajdują się m.in.: nagroda Outsourcing Star przyznawana firmom nieruchomościowych najprężniej działających w sektorze outsourcingu oraz Gazele Biznesu wręczane najdynamiczniej rozwijającym się firmom w Polsce. Więcej o nas na www.colliers.com.

- Reklama -spot_img

Zobacz też

Skanska sprzedaje biurowiec Generation Park Z za 98 mln EUR

Skanska sprzedała biurowiec Generation Park Z w Warszawie do Deka Immobilien, jednego z wiodących europejskich funduszy zarządzających inwestycjami w sektorze nieruchomości. Jest to już...