-5 C
Warszawa
czwartek, 30 listopada, 2023
Strona główna NEWS Głosuj na Varso Tower w LEGO Ideas!

Głosuj na Varso Tower w LEGO Ideas!

Wielu z tych, którzy od pierwszej chwili poczuli radość budowania z LEGO, do dziś układa z klocków wspaniałe konstrukcje, które podpowiada im wyobraźnia. Podobnie jak wszyscy miłośnicy LEGO, podzielamy pasję tworzenia niezwykłych budowli. Jedną z nich jest rekordowo wysoki budynek Varso Tower. Pracownicy HB Reavis pomyśleli, że skoro jest wyjątkowy na skalę europejską, to nie mógłby nie mieć swojej wersji z klocków LEGO! Zobaczcie i oceńcie sami ich projekt w konkursie LEGO Ideas.

Ma 53 piętra, tarasy widokowe na szczycie i do złudzenia przypomina będący na ukończeniu pełnowymiarowy wieżowiec Varso Tower. Ta niezwykła makieta z klocków LEGO, która jest doskonałą miniaturą oryginalnego budynku, zaprojektowanego przez Foster + Partners, została przygotowana specjalnie do konkursu LEGO Ideas. Jesteście ciekawi jak to wygląda? Zobaczcie!

Varso Tower z LEGO
Varso Tower z LEGO, fot. materiały prasowe

Varso Tower z LEGO
Varso Tower z LEGO, fot. materiały prasowe

Czy ich LEGO Varso nie wygląda jak prawdziwy Varso Tower? A może chcielibyście złożyć taki zestaw klocków sami? Oto ciekawostka – projekty konkursowe, które zdobędą 10 tys. głosów Internautów zakwalifikują się do finału i mają szansę trafić do sklepów. A stamtąd już prosto do Waszych domowych kolekcji. Dlatego jeśli podoba Wam się nasza budowla, to nie zwlekajcie i zagłosujcie tutaj: https://reav.is/VarsoLEGO 

LEGO Ideas to konkurs dla miłośników LEGO z całego świata. Konstruktorów lubiących dzielić się pomysłami, a także dla tych, którzy chcą budować z nietuzinkowych zestawów klocków. Każdego roku nadsyłane są prace w różnych kategoriach, m.in. budynki, architektura, miasta, zamki, pojazdy, samochody, pociągi, kosmos, gry. W ubiegłorocznej edycji, do ścisłego finału zakwalifikowało się 36 projektów, z czego aż połowę stanowiły budynki. Jury ostatecznie wybrało cztery pomysły, które już trafiły do sprzedaży lub pojawią się w sklepach w przyszłym roku. Są to Jazz Quarteti The Office, Chatka w kształcie litery A iBTS “Dynamite”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -

Zobacz też

Skanska sprzedaje biurowiec Generation Park Z za 98 mln EUR

Skanska sprzedała biurowiec Generation Park Z w Warszawie do Deka Immobilien, jednego z wiodących europejskich funduszy zarządzających inwestycjami w sektorze nieruchomości. Jest to już...