0.9 C
Warszawa
sobota, 6 marca, 2021
Strona główna RYNEK NIERUCHOMOŚCI OmniOffice zapewni biura serwisowane w The Warsaw HUB

OmniOffice zapewni biura serwisowane w The Warsaw HUB

Do grona najemców The Warsaw HUB dołączył OmniOffice, operator biur serwisowanych. Firma wynajęła w wieżowcu 1550 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej, na której znajdą się gotowe do pracy gabinety, sale konferencyjne i biura wirtualne.  

The Warsaw Hub - OmniOffice
fot. materiały prasowe

OmniOffice nowym najemcą

Umowa pomiędzy OmniOffice a deweloperem, firmą Ghelamco, została podpisana na okres 7 lat. Spółka przygotuje dla najemców 1550 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej w kompleksie The Warsaw HUB w samym sercu biznesowego centrum Warszawy. Powierzchnie OmniOffice to 180 gotowych stanowisk pracy na 26. piętrze wieżowca, przygotowanych w 52 gabinetach. Spółka zapewni też najemcom sale konferencyjne oraz komfortową strefę wypoczynku.

Najwyższej jakości przestrzenie coworkingowe i biura serwisowane od samego początku były ważną częścią programu funkcjonalnego The Warsaw HUB. Dlatego cieszymy się, że ofertę naszej flagowej inwestycji wzbogacą usługi świadczone przez doświadczonego gracza w tym segmencie – mówi Jarosław Zagórski, dyrektor handlowy i rozwoju Ghelamco Poland.

– Doskonale wiemy, że okolice ronda Daszyńskiego są najszybciej rozwijającą się dzielnicą biurową Warszawy i naszych biur nie mogło zabraknąć w tym miejscu. Dodatkowo, założenia funkcjonalne The Warsaw HUB uwzględniające serwisowane biura i najwyższą jakość są nam wyjątkowo bliskie. Jesteśmy przekonani, że nasi najemcy docenią naszą współpracę – podkreśla Piotr Woźny, CEO OmniOffice.

The Warsaw HUB
fot. materiały prasowe

O firmie

OmniOffice oferuje nowoczesne biura serwisowane. Czyli takie wyposażone i gotowe do pracy gabinety i sale konferencyjne oraz biura wirtualne. Znaczy to udostępnienie adresu rejestrowego dla firmy z pełną obsługą korespondencji. Firma funkcjonuje na polskim rynku od 2013 roku, a swoje usługi świadczy w najlepszych lokalizacjach i biurowcach w centrum Warszawy.

OmniOffice dołączył do stale poszerzającego się grona prestiżowych najemców The Warsaw HUB, wśród których znajdują się uznane polskie i międzynarodowe firmy, m.in.: Getin Noble Bank, Standard Chartered, GATX, Atradius, Elanco, GrECo i Cushman & Wakefield. W jednej z trzech wież kompleksu wkrótce otworzą się hotele Crowne Plaza i Holiday Inn Express. W grupie najemców handlowych i usługowych są natomiast m.in. supermarket Biedronka, klub fitness Zdrofit, drogeria Rossmann oraz restauracja McDonald’s.

Ghelamco w transakcji doradzała firma JLL,. Jest ona wyłącznym agentem odpowiedzialnym za wynajem powierzchni biurowej, handlowej i usługowej w The Warsaw HUB.

O The Warsaw HUB

The Warsaw HUB to wielofunkcyjny kompleks wieżowców, który powstał w najdynamiczniej rozwijającej się części Warszawy, przy rondzie Daszyńskiego na Woli. Składa z trzech budynków: 86-metrowego obiektu hotelowego oraz dwóch 130-metrowych wież biurowych połączonych wspólnym, pięciokondygnacyjnym podium. Nowoczesna architektura obiektu to dzieło renomowanej pracowni AMC Andrzeja Chołdzyńskiego, projektanta m.in. Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie i centralnego odcinka II linii metra warszawskiego. Za wnętrza The Warsaw HUB odpowiada z kolei wielokrotnie nagradzany Przemysław „Mac” Stopa i Massive Design.

The Warsaw HUB jest najbardziej innowacyjnym projektem zrealizowanym dotychczas przez Ghelamco, wychodzącym daleko poza ramy zwykłego kompleksu biurowców. Kompleks łączy w sobie wszystkie funkcje niezbędne do działania nowoczesnego biznesu. Na powierzchni 113 tys. mkw. znajdą się najwyższej klasy przestrzenie biurowe i coworkingowe, centrum konferencyjne, hotele Crowne Plaza i Holiday Inn Express, pasaż handlowo-usługowy i klub fitness.

Inwestycja oferuje swoim najemcom liczne nowoczesne rozwiązania, m.in. mobilną aplikację do zarządzania biurem i poruszania się po budynku. W The Warsaw HUB zastosowane zostały też najnowocześniejsze technologie, które pozwolą chronić najemców i ich pracowników przed rozprzestrzenianiem się wirusów. W sytuacji zagrożenia epidemicznego aplikacja poinformuje użytkowników o przejściu budynku w tzw. tryb pandemii. Jest to tryb, w którym system klimatyzacji będzie pracował wyłącznie z wykorzystaniem powietrza świeżego. Wszystko to aby zapobiegać mieszaniu się powietrza wyciąganego z nawiewanym do powierzchni biurowych. W windach włączą się lampy UV do dezynfekcji przestrzeni.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -

Zobacz też

Skanska sprzedaje biurowiec Generation Park Z za 98 mln EUR

Skanska sprzedała biurowiec Generation Park Z w Warszawie do Deka Immobilien, jednego z wiodących europejskich funduszy zarządzających inwestycjami w sektorze nieruchomości. Jest to już...