17.7 C
Warszawa
poniedziałek, 2 października, 2023
Strona główna RYNEK NIERUCHOMOŚCI Glovo wynajęło ponad 2,000 mkw. w budynku Q22

Glovo wynajęło ponad 2,000 mkw. w budynku Q22

Zespół Reprezentacji Najemcy JLL doradzał najszybciej rozwijającej się platformie dostawczej w Polsce w pozyskaniu całego piętra w doskonałej, centralnej lokalizacji.

Zróżnicowany i zaawansowany technologicznie zespół Glovo już teraz cieszy się oszałamiającymi widokami rozpościerającymi się z biurowca Q22, bezpłatnym dostępem do siłowni oraz licznymi udogodnieniami w tym ikonicznym budynku. Biuro firma Tetris dostosowała tak, aby odzwierciedlał kulturę Glovo, zapewniając jednocześnie wysokiej klasy doświadczenie pracownika i efektywne wykorzystanie przestrzeni.

Staraliśmy się stworzyć przestrzeń odzwierciedlającą dynamiczną kulturę naszej firmy oraz promującą różnorodność. Nasze nowe biuro to nie tylko szeroki dostęp do przestrzeni konferencyjnych ułatwiających codzienną współpracę, ale przede wszystkim tętniąca życiem agora, w której organizujemy imprezy i spotykamy się wirtualnie z naszymi kolegami z całego świata. Wygląd i styl biura nawiązują także do naszej głównej siedziby w Barcelonie, Yellow Park. W Polsce działamy od ponad 3 lat i rozwijamy się tak szybko, że już kilka razy musieliśmy zmieniać biuro. Jesteśmy jednak przekonani, że w Q22 zostaniemy na dłużej! – mówi Paulina Figiel, Senior Office Manager w Glovo Polska.

Podmioty z branży quick commerce poszukują partnerów biznesowych, którzy dorównują im tempem wzrostu i elastycznością. W szczególności start-upy dostarczające usługi są przygotowane na szybki wzrost, ale wspierają również elastyczną i opartą na zaufaniu kulturę, która przewiduje hybrydowe modele pracy. Strategiczne podejście JLL pomogło Glovo zapewnić korzystne warunki handlowe i dużą elastyczność z wszechstronnymi opcjami przyszłego rozwoju – dodaje Pola Wetmańska z JLL.

Dziś zarówno biznesowa, jak i technologiczna część Glovo działa w Polsce. Jest ona drugim co do wielkości hubem po Hiszpanii. Tam firma opracowuje i wdraża technologie dla wszystkich 25 krajów, w których Glovo jest obecne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -

Zobacz też

Skanska sprzedaje biurowiec Generation Park Z za 98 mln EUR

Skanska sprzedała biurowiec Generation Park Z w Warszawie do Deka Immobilien, jednego z wiodących europejskich funduszy zarządzających inwestycjami w sektorze nieruchomości. Jest to już...