17.9 C
Warszawa
niedziela, 16 czerwca, 2024
Strona głównaNEWSWarszawa okiem... samolotu! Niezwykłe video

Warszawa okiem… samolotu! Niezwykłe video

Jak wygląda stolica z wysokości? Warszawę z lotu ptaka uchwyciły w niezwykły sposób samoloty, które z okazji Święta Wojska Polskiego przeleciały nad placem Marszałka Józefa Piłsudskiego. Zobaczcie jak rośnie Warszawa! 

Kamera umieszczona z boku samolotu pokazuje ich przelot nad Warszawą. Maszyny to trzy samoloty: TS11 Iskra i M346 Bielik oraz myśliwce F16 Jastrząb. Trasa z prawej strony Wisły pozwoliła w wyjątkowy sposób uchwycić skyline miasta Warszawa. Widać dokładnie wieżowce w centrum, rosnące wokół Pałacu Kultury i Nauki. W dalszym planie można zaobserwować rosnącą Wolę w okolicach Ronda Daszyńskiego. 

Nagranie pochodzi ze Święta Wojska Polskiego, które obchodzone jest 15 sierpnia każdego roku. Nagranie udostępniły Siły Powietrzne na swoim Facebooku. Główne obchody miały miejsce w mieście stołecznym Warszawa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Reklama -spot_img

Zobacz też

Skanska sprzedaje biurowiec Generation Park Z za 98 mln EUR

Skanska sprzedała biurowiec Generation Park Z w Warszawie do Deka Immobilien, jednego z wiodących europejskich funduszy zarządzających inwestycjami w sektorze nieruchomości. Jest to już...